Maraşlı

• Velká Británie The Trusted
TV spot
Turecko, 2021, 57 h 23 min (Minutáž: 115–143 min)

Kamera:

Hakan Okumuş

Burak Deniz, Alina Boz, Kerem Atabeyoğlu, Saygın Soysal, Cemil Büyükdöğerli, Rojda Demirer, Neslihan Acar, Melis İşiten, Abdül Süsler, Ahmet Varlı (více)

Epizody(26)

misa_laska

Přemýšlím, co k tomuto seriálu napsat. Nadupaných 26 dílů. Rozhodně mi přišel hodně originální, napínavý, není zcela předvídatelný. Pokud se vám líbí seriály jako Icerde, Ramo, Halka atd. tak tenhle řadím k nim, do mých top oblíbených. ()

Danikaa

Neviem či toto nie je skôr akčný seriál než dráma. Rozhodne je však jeden z najlepších tureckých seriálov, čo som doteraz videla. Myslela som, že Burak bude vždy len sladký chlapček, ale  je to pán herec, ktorý zahrá čokoľvek. Táto poloha drsňáka mu sadla a s jemnou Alinou Boz, vytvorili perfektný pár. Na môj vkus príliš veľa mŕtvol, ale to v obchode so zbraňami asi inak nejde. Seriál vás drží v napätí od začiatku až do konca. ()

Soupalka

Akcne - romanticke drama s hvezdami Tureckeho serialoveho prumyslu ktere neni vubec problem dokoukat do konce. Vyborny neprustrelny Burak Denis s rozervanou dusi i srdcem, neomezenym zasobnikem a veteranskym mercedesem za sebou nechava nespocet prislusniku soukromych ochranek padlych po prvnim vystrelu jako kuzelky, scenar odsypa a s vyjimkou nekolika malo dilu se divak opravdu soustredi a ma pocit ze se neco noveho dozvi. Alina Boz zase hraje jen Alinu Boz, ale tentokrat to vubec nevadi a par tvori pekny kontrast. na peknou mladou herecku formatu Beren Saat si asi musi Turecko jeste chvili pockat...Silne vedlejsi postavy pomahaji preklenout delku serialu a tak lze odpustit i radu nelogicnosti jako dite se znalostmi srovnatelnymi s vedenim tajnych sluzeb nebo to odkud se porad berou  nove nabité zbrane ci mobily s naimportovanymi kontakty. Serial ma blize ke starsim serialum jako treba Ezel a rozhodne se mi libil vice nez treba Icerde. ()