Kačer Daffy: Fantastický ostrov

• Česko Fantastický ostrov Kačera Daffyho (více)

Vítejte na Fantastickém ostrově kačera Daffyho. Máte-li nadmíru bujnou fantazii, pak jste tu správně. A kdo bude naším hostitelem? Samozřejmě nikdo jiný než nenapodobitelný kačer Daffy a jeho kumpán Speedy Gonzales. Všechny vaše oblíbené Warner Bros kreslené postavičky včetně králíčka Bunnyho, kohout Leghorn, prasátko Porky a Sylvestr si přivezou na ostrov své nejdivočejší fantazie. Ale všechno už nebude tak prima, až se na ostrově objeví nechvalně známý Yosemite Sam a jeho první důstojník Tasmánský čert, kteří chtějí napadnout a vydrancovat Daffyho ostrov. Užijte si spoustu legrace a zjistěte jak Daffy získal svůj Fantastický ostrov, ochránil ho před pirátem Samem a zjistěte zda se některá přání opravdu splní. (Magic Box)

Yarwen

Jediné, o co se tento snímek snaží úspěšně, je být akční. Ale jakákoliv snaha o vtipnost končí v hlouposti a i když se jedná o film pro děti, alespoň elementární logika by tam měla být, avšak není tomu tak. Celé to působí jako různorodý slepenec trapných skečů, které mně rozhodně úsměv na rty nepřinesly. ()

Al Pacino

Můj nejoblíbenější animák s kačerem Daffym, který jsem si jako malý půjčoval z videopůjčovny snad třikrát do měsíce. ()

Desmi

Jednotlivé animované postavičky jsou samostatně nejvýraznější a nejzábavnější. Na ostrově u Daffyho se sešly všechny a dohromady to na mne působilo přeplácaně a ne moc zábavně. Dávám přednost jednotlivým pohádkám před tímto gulášem. ()

Assshack

Poskládat děj z několika příběhů ( lepších i těch méně kvalitních ) není úplně špatný nápad a místy to dokonce funguje, bohužel jsem se ke konci už dost nudil. Příběh, který zde vyplňuje jednotlivé menší epizody je velmi opravdu hezký, ale daleko raději dám přednost krátkým epizodám. ()

Babbsi

Pohádka, na kterou jsem se v dětství nemohla vynadívat. Duffy sám o sobě sobecký hamoun a v tom je jeho kouzlo. Bezprostředně luxusní podívaná pro všechny věkové kategorie. ()

Honza.

Jako malej jsem se na tenhle film díval snad tisíckrát týdně a nikdy mě neomrzel, jen ta VHS to bohužel nevydržela :D ()

drkaldj

Několik kratších příběhů které všechny spojuje kačer Daffy a jeho studna přání. Za mě úsměvné příběhy které si rád kdykoliv pustím a zavzpomínám na starší časy. ()