Chata v horách (2012)

Sobotní večer, bílé svinstvo za oknem..ideální čas na nějaký horror. Sednu na ČSFD a nechám si pomocí podrobného vyhledávání poradit odpovídající snímek..A hele! Nějaká chata v horách. Žánry Horor / Thriller / Mysteriózní. Červené hodnocení..krása :).. Jenže tady nastává problém s Chatou v horách. Kolem Horroru film sice prošel, o thrilleru ale mluvit fakt nemůžeme. Taková mystifikace! ČSFD, styď se! Je to super film, ale pokud se chcete dívat na čistokrevný horror, tak vás chata akorát tak na*ere. Já bych osobně řekl že je to jedna z nejlepších horrorových komedií roku 2012, což sakra není málo, ale já chtěl na sobotní večer horror!

Dr. Dre: I Need a Doctor (2011) (hudební videoklip)

Klip je spíš reklama na Ferrari, Casio, HP a jiné. Song mě nějak extra nezaujal, ale Dre je na svůj věk fakt v kondici. 60%

Muži v černém 3 (2012)

Ale jo..nakonec to nebylo špatné. Na jedničku to nemá, ale to jsme asi tušili všichni. Důležité je, že to zároveň není ani nejhorší díl ze série. V komentářích tu byly vtípky, kterých sice není moc, ale podle mě fungují. Will Smith hraje svoji klasickou a opět baví, Josh Brolin úplně přesný a Griffin je příjemný prvek. Byl jsem na tom ve 3D, které mě sice vyloženě nezklamalo, ale rozhodně se nejedná o něco přelomového. Trošku mi vadilo nepropracovanost některých scén (soutěžní otázka- jak J přesně projel na jednokolce pod náklaďákem?) a vyloženě neschopný (ale technicky velmi coolový) záporák. 70%

Expendables: Postradatelní 2 (2012)

Tak Sly nakonec nekecal. Opravdu je to akce jak má být. Scénář je dost předvídatelný, nicméně způsob naservírování jednotlivých scén je lahůdka. V jedničce byl Arnie, ve dvojce je Chuck, jsem zvědav, koho vytáhnou pro třetí díl. Velmi příjemný prvek je (vtipné) špičkování postav, takže chemie mezi nima je více stravitelná. Co možná trochu zamrzelo byly poslední 2 finální souboje (jestě zčásti Statham vs. Adkins), které byly sice surové, ale ne příliš zvládnuté po režisérské a štřihové stránce. Ale to jsou jenom střípky v jinak velmi nadupaném filmu. 85%.