True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

Prvních devět dílů mě neskutečně chytlo. Samozřejmě, je to materiál, který si ne každý oblíbí. A snad i právě proto se mi to zamlouvá čím dál víc. Není to prostě tuctový seriál, ale záležitost, díky které se co týden nemůžu dočkat dalšího dílu. Mám takový pocit, že už to ze čtyř hvězdiček neklesne;-) Add: Po celé první řadě se můj názor nezměnil. True blood je skvělý seriál. Pozitivně hodnotím i otevřený konec, už se těším, jak se to bude vyvíjet dál... bohužel až v létě 2009. Závěrečná epizoda byla skvěle sestavená tak, aby diváka nechala napnutého celou tu dobu.

Jumper (2008)

Už dlouho jsem se tak netěšila, až film skončí. Hayden je děsivý, jeho slečna snad ještě horší. Chování hlavního hrdiny je nelogické, až stupidní. Z dobrého nápadu pouze odpadový film. A ta závěrečná scéna s matkou... boha jeho. V konečném hodnocení vlastně ani nevím, proč tomu dávám tu jednu hvězdičku:D Možná za ten nápad, který by si zasloužil mnohem, MNOHEM lepší zpracování.

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Kurt je patřičně slizký, ale jistě si nejednou řekne, že s těmahle holkama si teda začínat neměl.:-) Zoe as herself předvedla, čemu se říká kaskadérský job:-)

Transformers (2007)

Nemohla jsem se rozhodnout, jestli dát 3* nebo 4, nakonec jsem dala čtyři, protože prostě chci přesně takový auto:-) Ne, ty akční scény byly opravdu super, i když jsem se čas od času musela soustředit (soustředit?! u Baye?!), abych poznala, který z těch dvou zapálených bojovníků je autobot, a který je decepticon.:-) (a nejsem blondýna, bylo to jen u těch šedivých:D) Za ten americký konec, u kterého jsem se málem roztekla je to maximálně 3,5.

Mamma Mia! (2008)

Je to naivní, je to kýčovité a z Brosnana zpěvák nebude, ale vůbec mi to nevadilo.;-) I přes fakt, že Abbu moc nemusím, jsem na film vyrazila do kina a rozhodně jsem neprohloupila.

Gabriel - Anděl pomsty (2007) odpad!

Chuť vypnout to mě přepadla už po úvodních titulkách. Chce to odvahu, měla bych dostat metál, že jsem to vydržela až do konce.

Prázdniny v Římě (1953)

Moje oblíbená Audrey tu jen září... a vždycky mě rozněžní ten konec.

Tři oříšky pro Popelku (1973)

Nejkrásnější pohádka, jakou jsem kdy viděla. Nedovedu si bez ní představit Vánoce. (dřív ji dávávali 29., na mé narozeniny:-))

Equilibrium (2002)

Já bych na ten film mohla koukat pořád... jen prostě nevím, ždibíček mi tam někde chybí... čtyři a půl