Sabrina (1995)

Ford není Bogart, Ormond není Hepburn. Co v původním filmu fungovalo, bylo milé a okouzlující, tady ztrácí veškerou logiku... Navíc milé náznaky v původní Sabrině tu jsou podány tak, aby to pochopila i babička z Kopanic... boha jeho. Ne všechno se dá předělat... a u filmů s Audrey by se to mělo rovnou zakázat:-))

Avatar (2009)

Do kina jsem šla s tím, že to bude přeceněné... a ono nebylo! Bylo to audiovizuální blaho, u kterého jsem zažívala duševní orgasmus.:-) To celoroční těšení se vyplatilo;-) ADD: S odstupem času bych ráda poznamenala, že ten happyend mě na tom filmu sere čím dál tím víc. Už při první projekci jsem doufala, že to pro 'domorodce' neskončí moc dobře... ale né, Američani by to zřejmě nezkousli. Těch pět hvězdiček z tohohle hlediska tedy není tak úplně stoprocentních.

Jennifer's Body - Bacha, kouše! (2009)

Je to netradiční, je to zábavné... člověk se nenudí, soundtrack je skvělý, co víc chtít? Amanda kraluje:-)

Třpyt v trávě (1961)

Natalie Wood byla úžasná. Takovou spršku emocí jsem už dlouho neviděla. Někdo by si mohl myslet, že je to až patetické... ono trochu je, ale dovedu si to živě představit.

Upíří deníky (2009) (seriál)

Po první polovině první série stále čekám, až se to pořádně rozjede... Ovšem jakákoliv upírská tématika je moje guilty pleasure, tudíž 3,5:-)) Doufám, že druhá polovina série už bude trošku akčnější, protože by to jinak byla velká škoda. Má to potenciál.

Underworld: Vzpoura Lycanů (2009)

Trochu jim to nehraje v souvislosti s prvními díly... Ale když poohlédnu od tohohle nedostatku, stejně nic moc pozitivního nenacházím...

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

prostě čtyři a půl... občas tomu něco chybělo, ale bylo toho minimum. je to další z těch kvalitních kousků;-)

Push (2009)

No, čekala jsem od toho mnohem víc... Pěkně mě to zklamalo - je to nevyužité, zápletka tragická... celkově tragické a hvězdičky pouze za Dakotu:-)

Super Size Me (2004)

geniální.:-) Jen já bych to prostě nepodstoupila... (i když jsem to téměř zkusila... stačil mi občasný toast a mcflurry, když jsem byla na měsíční brigádě u 'meka' a váha pak pode mnou praskala:-))