Street Fighter: Legenda z Hong Kongu (2009) odpad!

S obsazením nezajímavých vyžlátek, co o bojovém umění slyšely maximálně z sruhé ruky se nic jiného čekat ani nedalo. Najednou mi Street fighter s van Dammem nepřijde ani tak debilní. P.S. Kristin Kreuk je nebezpečná jak krabice s koťatama.

Lady Ninja (2009)

Likvidaci mnohačetné přesily jsem nevěřil ani Wu Jingovi, natož pak Jiang Luxia, která je značně nesympatická a i když umí, do hlavních rolí bych ji více nepouštěl. Akce je i přes v několika okamžicích značně viditelné dráty dobrá, ale její nasnímání nic moc a dynamice scén rozhodně neprospěly ani prostřihy na idioského sidekicka. Kdyby radši někdo natočil ultimátní bojovku s Raffaelim, Adkinsem, Whitem, Tonym Jaa, Stathamem, Crowderem, thajskými kaskadéry a pár nabušenými wrestlery.

Pátek třináctého (2009)

Padaleckimu, když už jde o eliminaci zla z pekel, to bez druhého bratra Winchestera Acklese moc nesvědčí. A Jason by měl proti sobě pro příště dostat tým áčkových wrestlerů, aby to neměl tak zatraceně jednoduchý. Když už bez invence a nápadů, tak alespoň s Nathanem Jonesem, Johnem Cenou a Stone Cold Austinem, plus standartní výbavou povolných modelek.

Chalupáři (1975) (seriál)

V mých očích jasně nejlepěší a nejzábavnější český seriál. Ta krásná atmosféra české vesničky je dnes už neopakovatelná. Navíc fenomenální dvojice Sovák a Kemr s podporou perfektního Menšíka a dalších. Chalupáře mohu vidět kdykoli.

Spirit (2008)

Jedna za vykradený vizuál města hříchu a jedna za prsa Paz Vega.

Holka z města (2009)

Romantická šablona bez špetky nápadu a romantiky vlastně taky. Aspoň, že Renée je zas jednou snesitelná.

Smrtící úder (2008)

Tolik zajímavých herců v tak utopeném filmu. Nechápu. Navíc postava Mickeyho Rourka je nejnaivnější a nejneprofesiálnější nájemný zabiják posledních let. Totální ztráta času, hlavně z pohledu herců.