Pětka v Pomeranči (2007) (pořad)

Povětšinou chabej a trapnej alternative metal, či nu-metal, což není vůbec žádnej metal a nemá s tim nic společného. Jak se Zeller vytahoval jakou nachystal ''hitparádu tvrdší hudby'' To je naprostá kravina!!! A nějakým akčním zbytkem pořadu to nezacelí. Nakonec pořad v roce 2009 zcela škrtli. Nejhorší však bylo, že klipy často trhal a nepostupující dal dokonce sotva do půlky.

Scooby-Doo (2002)

Nuda až k zbláznění a nebejt dobře počítačem ztvárněného Scoobyho, tak bych sem majznul klidně i odpad. Je to ostuda takhle zkazit skvělej animák.

Mr. Bean: Největší filmová katastrofa (1997)

Jednoznačně musím dát 100%! Gegy tady Atkinson přivedl na maximum, a to se musí také brilantě odrazit i v hodnocení. A když tomu přidal i na konci fakáče, to prostě nemůžu dát jen za čtyři hvězdy.

Alexander Veliký (2004)

Dalo by se říci, že by se to mohlo udělat i lepší, ale na druhou stranu by to zase mohlo mít třeba vliv na horší zpracování příběhu, tak jak se to z mého pohledu, běžně u tohoto druhu filmu stává. Takže jo. U mě to dostává plnou nádrž. :)

Nedej se! (1992) (pořad)

Tento pořad české televize je v jakém si, dalo by se říci, duchu pojetí obdobného pořadu - ''Na vlastní oči''. S tím rozdílem, že se jedná o pořad zabývající se ekosystémem v našem státě a poukazuje bez obalu na špatné skutečnosti činů, přestupků aj., různých jednotlivců, či organizací, kterým je lhostejná naše příroda.

Bago (1991) (pořad)

Výrobcem pořadu Bago byla Česká televize, pořad moderoval Miloš Pokorný, režie Ivo Novotný, konec výroby v roce 1995.

Noc s Andělem (1999) (pořad)

Tento pořad stál úplně za starou bačkoru. Jediný co bylo vynikající, byl po skončení týdle hrůzy ''velký noční klipový blok''. To bylo opravdu vynikající a na tu by mi nestačilo ani 100 hvězdiček. Měl jsem co dělat, abych si udržel sluchátka na TV pohromadě, jinak by sousedům asi hrůzou stavěly vlasy na hlavě. Za pořad jako takový 1% a to jsem ještě moc hodnej.

Rhytmick (1990) (pořad)

Jeden z prvních porevolučních pokusů k vytvoření populárního hudebního pořadu, kterým provázel slovenský hudebník a skladatel Miroslav Žbirka. A díky tomu, že se v něm vysílalo všechno možné z hudebních žánrů, tak si tento pořad získal brzy značnou oblibu. Po rozpadu Československa, fungoval tento pořad dále jíž pouze a krátce na STV, kde v roce 1994 byl navždy smeten z televizních obrazovek.

Ypsilon (1994) (pořad)

Tento pořad vysílaný českou televizí, který je určený pro mládež je nejen pouhým soutěžním vědomostním pořadem, ale byl přímím předchůdcem soutěžní vědomostní hry AZ-kvíz. Název tohoto pořadu vznikl tak, že při spojení tří stran v trojúhelníku, utvoří pak následně řetězec připomínající písmeno Y. Součástí je zde také tabule, na níž jsou otázky skryty pod políčky označenými písmeny abecedy od A do Zet. Česká televize pak následně pořad znovu rozšířila pro děti, tentokrát již jako AZ-kvíz Junior.

Okno do ložnice (1987)

Kdepak, Steve Guttenberg se na tuto roli vůbec nehodí. Ty jeho úsměvy sednou jedině do komedií, ale do vážnech filmu mi vůbec nepasuje.