Protiúder (2002)

Pozdní tvorba urostlého kalifornského guvernéra spíše než plnohodnotnou filmovou tvorbu připomíná vyvětrané pivo prolité rezavou trubkou. A "Protiúder" rozhodně není v tomto případě výjimkou.

Letiště (2006) (seriál)

Buď jsou čeští seriáloví diváci banda vymaštěných telat a nebo jsou Primáci prostě padlí z košaté višně na hlavu. Opět stejná "Rodinno poutovská" tupá a nudná režie, bezduchý příběh bez jediného záchvěvu milosrdné inovace a vyblité herecké výkony v čele s megatrapkou Zuzanou Norisovou. Copak se dá sebezajímavější seriálový námět takhle strašně zmršit? Fuj a ještě jednou fuj. Primácká dramaturgie se má po Rodinných poutech a Bazénu zase jednou za co stydět.

Sám doma (1990)

Dokážete si snad představit vánoce bez tohoto filmu?

Titanic (1997)

Roztáhaná nuda s efektním koncem. Upoutávka na PRIMĚ film označila trefně za "Dvě hodiny tragédie". Na mánii, kterou ve své době rozpoutal, se ale jen těžko zapomíná. Mezihvězdný katapult pro Leonarda DiCapria a Kate Winsletovou, pohřební průvod pro akčního poloboha Jamese Camerona. ***Věděli jste, že: V rámci úspor nechal Cameron postavit jenom pravobok lodi. Titanic ovšem v přístavu kotvil levobokem, takže záběry musely být digitálně převráceny (jen si všimněte, kolik z paluby mává leváků;)). Aby to bylo možné, musely být všechny nápisy, loga a cedule vyrobeny zrcadlově obráceně.***

Lyžařská hlídka (1990)

Věříte, že kdy jsem byl malý, tak jsem si myslel, že to má stejný počet dílů jako Policejní akademie a marně jsem je scháněl po videopůjčovnách? Humorem a kvalitou asi na stejné úrovni jako zmíněná akademie Policejní.

Blízká setkání třetího druhu (1977)

Ve své době možná pecka, ale dnes už jen ultimátní nuda s naprosto prázdným scénářem. ***Pozor spoiler*** První půlku v podstatě jen sledjuete vyšinutého chlapa, jak staví horu z odpadků, ve druhé pak už jen všichni někam blbě čumí. Na poli sci-fi tuctovka, vedle ostatních Spielbergových filmů naprostý outsider.

Ordinace v růžové zahradě (2005) (seriál) odpad!

Pročpak se mi už při nálepce "z produkce TV NOVA" ježí chlupy na zádech, poradíte mi někdo?:)

Hospoda (1996) (seriál)

Novácká nuda, ale některé díly byly docela fajn.

Discopříběh (1987)

Michal David a memorandum dnes už zcela nepochopitelné módy 80. let.

Strážci vesmíru (1997)

Vezměte některý lepší díl seriálu a natáhněte ho do 99minutové délky. Co dostanete? Velmi lehká hádanka. Ale jako malý jsem si to dokonce vypůjčil ve vidopůjčovně. (I když jak mě teď napadá, jinak než z videokazety bych se k tomu asi ani nedostal:)).