Světla pasáže (2007) (seriál)

Další novácká nuda, která se v ničem neliší od primáckých nud. Nuda, nuda, nuda. Jak mohla česká seriálová tvorba padnout tak hluboko? Nulová atmosféra, nulové herectví, nulová invence, tupý scénář a prázdné postavy bez jediného náznaku zajímavosti. Jako kdyby Prima a Nova pracovaly podle jediné šablony, kterou postupně přikládají do méně či více atraktivních prostředí a tím jenom obrovsky plýtvají nabízený potenciál. Ale dobře nám tak. Dokud tady budou lidi, kteří budou ochotni se na tyhle sra*ky dívat, dokud budou Češi natolik hloupí, že nerozeznají dobrý seriál od odpadu, dokud zůstane důvod pro to, že kvalitní seriály budou dál odsouvány do pozdních večerních hodin tímhle malastem, budou se podobné hovadiny dál natáčet a komerční televize budou dál prznit vkus českých seriálovách diváků. Dobře nám tak - národ který se nebrání, nemá proč být zachráněn.

Mladý Hercules (1998) (seriál)

Další z nudných béčkových seriálů, kterými naše milovaná televize Nova zahltila naše všednodenní odpoledne. Seriál těží z relativního úspěchu svého staršího bratra s trochu starším hlavním hrdinou s tváří Kevina Sorba, ale ani jeho pochybných kvalit nedosahuje. Nu, na druhou stranu ale pořád jeden z těch lepších, které nám Nova servíruje...

Krvavý diamant (2006)

Černoch s kulometem nikdy neznačí nic dobrého.

Létající Čestmír (1983) (seriál)

Kultovní dětský seriál s jednou z nejkultovnějších českých písniček vůbec. Kam se hrabe Arabela a další. Seriál nepostrádá sympatické hrdiny, charismatické záporáky i tu správnou dávku kouzel a zajímavých vedlejších postav.

Freonový duch (1990)

Jedna z našich klasických pohádek, která dokazuje, že český film pro mládež opravdu uměl. Bohužel v dnešní době už toto pravidlo neplatí.

Kinobox (1993) (pořad)

Zacpěte prosím už někdo tomu Čtvrtníčkovy hubu!!! Děkuji. "Dobrý kačer." Do´h!

Plnou parou vzad! (2002)

Opravdu je ten černošský transvestita v této strašné teplé komedii držitel oskara? Opravdu ten starý oplzlý hnědovlasý gay dostal šlechtický titul od anglické královny? Kam ten dnešní svět spěje...

Chlapec v modrém (1986)

Každý někde začíná a tenhle začátek se Cageovi docela povedl. Takový příjemný snímek na deštivé nedělní odpoledne.

Svéráz národního lovu (1995)

Svérázná ruská komedie, která sice nemusí sednout každému, ale když už sedne, tak to stojí za to. Když jdou lovci jednou v noci navštívit páreček nadržených dojiček a jeden se podívá ne nebe, uvidí tam planetu Zemi a pak sáhne do keře a utrhne tam ananas, máte opravdu dost.

Bolek a Lolek (1963) (seriál)

Možná ne lepší než papež, ale lepší než Kaczynsčtí určitě. Tyhle dva by měli mít Poláci ve státním znaku a nebo aspoň na mincích, stejně jako to chtějí ve Švédsku udělat s Pipi Dlouhou punčochou.