UFC 159: Jones vs. Sonnen (2013) (pořad)

Jeden z nejlepších eventů! První main Pat Healy vs. Jim Miller skvělej - 5*! Navíc mě hrozně pobavil Bruce Buffer, který si spletl jména vítěze a poraženého (nedivím se, oba vypadali úplně stejně :D). Phil Davis vs. Vinny Magalhaes 4,5*. Taky velice povedenej zápas! -dost mě naštval ten blbej velkej plešatej rozhodčí, kterýho nesnášim, když nepřerušil zápas, když Davis píchnul do oka Magalhaese!!! ROY NELSON (můj velkej oblíbenec) vs. Cheick Kongo!!5*!! Naprostá dokonalost. Klasickej Roy Nelson. Takovou gorilku poslat jedním granátem k zemi. Prostě krása! A NAVÍC VIDĚLI JSTE JAK MĚL SNAD 2 SEKUNDY NAPŘAŽENO, KDYŽ KONGO LEŽEL NA ZEMI A ON JI PROSTĚ NEPOSLAL! TO JE ZNÁMKA FRAJERSTVÍ, SEBEVĚDOMÍ A CHARAKTERU!!! Michael Bisping vs. Alan Belcher 5*. Další výbornej fight, víc k tomu psát nebudu. A main - Jon Jones vs.Chael Sonnen - 5*! Škoda, že to rozhodčí zastavil tak brzo. Fandil jsem SONNENOVI! Je to výbornej HYPEMAN!

Profesor v ringu (2012)

Samozřejmě, že je to těžká blbost, ale proboha, je to komedie! Tak to tak berte. Normálně bych asi dal 3*, ale za plno hvězd z UFC dávám 1* navíc. Hodně mě pobavila scénka se Sonnenem, kterou někdo, kdo nekouká na UFC nemohl pochopit :)

Špatně rozdané karty (2004)

Reálné, drsné, skvěle zahrané drama, které mi opět připomělo, že nikomu se nedá věřit! 90%

UFC on Fuel TV: Silva vs. Stann (2013) (pořad)

Na tenhle event jsem se strašně těšil a to hlavně kvůli main eventu (oba fightery mam hodně rád) a taky kvůli mladýmu a nehorázně tvrdýmu S. Struveovi! A nezklamali. Struve sice prohrál, ale fight to byl skvělej! A main event? Nemá smysl, něco popisovat.. podívejte se sami! MASOOOO! 95%

UFC 1: Beginning (1993) (pořad)

Takhle začala legenda. Opravdový rváči z ulice bez techniky, bez rukavic, skoro bez pravidel. Rány do zátylku, kopy do hlavy na zemi mi nevadí, ale co mi hodně vadí, je držení klece. Ještě, že se to zakázalo. Rozhodně zajímavé sledovat, jak to všechno začalo! 95%

The Philly Kid (2012)

Popravdě jsem od toho nečekal vůbec nic, ikdyž takovýhle filmy mám rád, tak vím, že podobný filmy nemaj s realitou a skutečnými souboji vůbec nic společnýho. Ale v tomhle filmu byly souboje zvládnuté na jedničku. Opravdu solidně předvedené techniky skutečného MMA, který jednoduchý a naivní příběh dost vykompenzovaly. (nechápu komentář uživatele "Lacike", který píše, že bitky byly mizerné...) Navíc herci mi byli sympatičtí úplně všichni a to se mi často nestává. Dal bych tomu 5*, ale přece jen jsou o dost lepší kousky v tomhle filmovém odvětví. 75%

The XXXorcist (2006)

Kvalitní šukáníčko... navíc mě rozbil komentář od niethustra!

UFC 158: St-Pierre vs. Diaz (2013) (pořad)

Nejlepší fight rozhodně J. Hendricks vs. C. Condit.. hrozně jsem to Hendrickovi přál! Je to neuvěřitelnej borec a hrozná mašina, která je u fanoušků nedodeněná! Doufám, že mu GSP dá šanci! To by byl sakra dobrej fight! Hlavní fight byl klasicky ve stylu GSP fightů a nesklamal. Ikdyž jsem to docela přál Diazovi a to přitom mám GSP hodně rád. Taky mě docela bavil první main fight, kde byl Fletcher ---jak kvůli jeho vzhledu, tak kvůli jeho ThaiBox stylu, kterej se mi osobně hrozně libí- 90%