Kdo přežije - Perlové ostrovy (2003) (série)

Velice povedená série.... Oblíbenci: Rupper, Johnny FairPlay, Sandra --- Nejméně oblíbená: Lil

Lidská stonožka (2009)

Miluju horory, mám rád úchylný horory a nevadí mi ani ty nejnechutnější horory, ale tohle...? Co to jako mělo bejt? Tolik nelogickej věcí, které udělali postavy v tomhle filmu snad neudělali žádný postavy v jinejch filmech. TA NELOGIČNOST BYLA OPRAVDU DO OČÍ BIJÍCÍ. A to snad v každým zásadním momentu tohodle filmu. Slyšel jsem něco o hrozný nechutnosti a krutosti tohodle hororu... ta měla bejt kde? Jak byli spojení v tu stonožku bylo úplně trapné udělaný. Ale jinak na druhou stranu herecký výkon psychopatickýho doktora byl výbornej. Takže za ty výkona dám 1*. Natočený to taky nebylo špatně, ale prostě víc jak 1* nedam. 10% --- tak po pročtení ostatních komentářů koukám, že nejsem jediný, komu na nelogičnost lezla na nervy ;)

Český žurnál - Život a smrt v Tanvaldu (2013) (epizoda) odpad!

Upozornění: Nejsem rasista a neházím do pytle všechny cikány....! Ale popravdě, většina jsou to strašný existence! --- Tvůrci by zasloužili kopačku na krk... zase cigošské zastávání... Pokládali otázky, na který nezkušený a méně schopný člověk nedokáže odpovědět a moderátoři toho moc dobře využili a snažili se je zesměšnit nebo z nich udělat pitomce. Prostě hnus. Fandim tomu chlapovi, kterej ho zastřelil! Co měl dělat? Nechat se pobodat a až potom střílet?! Co to ***** má bejt?! --- a přesně je tu koment uživatele rene75: "Některé scény velmi silné - pro mne ten rozhovor se satnarkou o tom, kvůli čemu se maji lidi střílet."... o to těm tvůrcům šlo. Já bych jim to řekl... !!! Když na mě jde někdo z nožem, já jsem na zemi a mam rozbitou palici a on mě chce pobodat, tak proč sarka nevystřelit? Řekne mi někdo důvod? Pochybuju, že řeknete. Jděte se zahrabat extrémní humanisti!

UFC 157: Rousey vs. Carmouche (2013) (pořad)

Jak jsem očekával... byl to slabší event. Ale co už, za chviličku nás čeká UFC 158!!!! A TO BUDE SAKRA MASAKR!!

Ong-Bak 2 (2005)

Bezestřihová hotelová bojová scéna na schodech mě absolutně dostala. Musím zvýšit hodnocení na plný počet!

Teachers (2009)

Sakra to bylo opravdu dobrý porno! Sice moc rád silikonový buchty nemam, tak tady mi to tolik nevadilo! Kvalitka! :D 95%

Podvodníci (2000) (pořad)

Když už nic jinýho, tak člověk musí uznat, že je to hodně zajímavá a neobyčejná show, která mě navíc docela dobře baví! Já bych ale rozhodně podobný problémy přes TV neřešil :) Ale popravdě nevím, jestli věřit nebo ne, že je to pravda. Ale věřim že ano

SuperStar 2013 (2013) (pořad) odpad!

Ok viděl jsem necelých 30 minut a s klidným svědomím ohodnotím tuhle ultrasračku odpadem! Nová éra?! Co je v tom novýho?! Jaká ÉRA dopr****?!? A trapná Farna? Noco stejně bych jí píchal... Prostě LOL. 0%

Nebezpečná známost (2005)

Jsem strašně rád, že tento film měl jen 75min. Úplně přesná stopáž. Konec pěkně mrazivej ikdyž jsem to čekal. A musím říct, že ta sexuální scéna na křeslech byla skvělá! Bylo to fakt docela dost HOT (až na to mlácení samozřejmě). Ty herečky byly opravdu sexy!