Mind Game (2004)

Naprostá dokonalost

Sním či bdím? (2001)

"Is this what happen after death?" Asi nejfilozofičtější film co jsem kdy viděl je to tak šíleně podáné všechny ty myšlenky, na jedno shlédnutí se to ani všecko nedá pobrat. Tolik různých informací a názoru na různé věci jako jsou třeba svobodná vůle, zbraně, lucidní sny ale třeba i smrt. Tento film mi v podstatě otevřel tolik nových věcí, konkrétně teď mluvím o lucidním snění, po prvním shlédnutím filmu jsem nevěděl zda to mám brát reálně nebo jen jako fikci nicméně později jsem si o tom našel nějaké další informace a zjistil jsem že je to naprosto úžasná věc a může to prožívat v podstatě každý, nebýt tohoto filmu nikdy bych o tom pravděpodobně asi nevěděl. Prostě naprosto mě to uchvátilo a to dost, na ten film se dá dívat z tolika pohledů, kupříkladu ta animace, v žádném jiném filmu asi neuvidíte tak zajímavou a uchvacující animaci. A soundtrack je na tom dost podobně je dost šílený ale naprosto se tam hodí a vtáhne vás to do děje. Chci říct prostě něco tak filozofického se jen tak nevidí

Amélie z Montmartru (2001)

Amelie je bláznivá dívka a koná bláznivé věci. Je to krásně zpracované jak vizuálně tak skvělý soundtrack. Přijemný film.

Konec srpna v hotelu Ozon (1966)

No za vyvrcholení dám asi ty 3*, ale nutno uznat že ze začátku to byla fakt nehorázně nudná kravina, beze smyslu a dialogy taky fakt na skvělé úrovni... Ale na konci se to nějak nějak tak vytratí a zůstanou tam jen ty "zvířata" co zabily asi posledního muže "pro nic"...

První četa (2009)

Nevím, asi jsem čekal anime Vasiliva Zajceva. Toto bylo taková moc "duchařina" a akce byla přerušována těmi komentáři které nevím jestli tam byli zrovna nejprospěšnější

Bratr 2 (2000)

Danila, Ruský hrdina který dokáže sestavit pušku z trubky, dřeva a hřebíků! "Are you gangsters? Nyět we're Russians!"

Noc v Roxbury (1998)

Koukal jsem se na to jen kvůli "What is love" a toto to přesně vystihuje, tedy občas je to jěště blbější než se kdy dá očekávat. Ale Prdel to je už kvůli What is love a *kývání hlavou*

Disaster Movie (2008)

1 za "Evil chipmunks". Jinak absolutní blbost