Ninja 2: Pomsta (2013)

Silně nadprůměrné béčko s parádní choreografiií, jen škoda toho metrosexuálního homopornoherce v hlavní roli.

Hostel II (2007)

Sadistická zvrhlost akorát pro mě.

Soukromé pasti (2008) (seriál)

Kvalitní scénář, kamera, hudba i herecké výkony, je až s podivem že to je česká produkce!

Hobit: Šmakova dračí poušť (2013)

Tak jsem s trpaslíky a jedním hobitem opět zavítal do Středozemě a opět jsem se v jejich společnosti cítil příjemně, ovšem o fous méně příjemně než minule. Dost mě vadila ta roztahanost děje, kde se občas čertužel dostavila i docela nuda.Největší kámen úrazu je pro mne roztříštěnost scénáře, to se tedy fakt tentokrát moc nepovedlo, jakoby to nechtělo nějak držet pohromadě což je u filmu tohoto formátu veliká škoda.

V peřině (2011) odpad!

Barevný je to! Bluergh!

Knězovy děti (2013)

Děsná nuda a navíc je to plné ultra nesympatických lidí, no fuj! Ale dovolím si tu zmínit jeden takový postřeh - vypadá to fakt jako pravý film!!! Jaktože sakra chorvati umí používat kameru a my ne? Proč valná většina našich filmů vypadá jakoby je někdo točil na mobil!!

Millerovi na tripu (2013)

Cože? Nechápu to vaše nadšení tímhle snímkem a že si nebere servítky? Asi jsem koukal na něco jiného a ne na tuhle trapnou, nevtipnou, podprůměrnou emerickou limonádu.