Bůh masakru (2011)

Ááááááááááááá NE.

Přichází Satan! (1976)

Naprosto srdcová záležitost, kult kultů, modla model..zkrátka vybroušený klenot! Hail Satan ! 666! Ave Satani Chachachahá !

Kletba z temnot (2012)

Ošklivá pizda v krabici, matka jako by z oka vypadla té mojí ženské a zahrané to je tak nějak fádně, zkrátka film neurazí ani nenadchne, je to taková malá jednohubka, takový slabý a rozředěný židovský exorcista. Na špičky žánru (The Exorcist a The Exorcism of Emily Rose) to může jen smutně koukat a šoupat nohama.

Strach (1963)

Škoda tak překombinovaného scénáře, ale i tak jde o skvělou deketivku s majorem Kalašem.

8 MM (1999)

Mrazivá a depresivní lahůdka.

Cela 211 - Vězeňské peklo (2009)

Tenhle snímek má velikej problém a to ten, že neví zda je autentické vězeňské drama či béčkové televizní krimi, naneštěstí to vbrzku zklouzne k tomu druhému a k přeměně Juana na vrahouna a drsného vůdce povstání raději pomlčím, protože jsem mu to ani na vteřinku nebaštil, jo a Malamadre byl sračker.

...a pozdravuji vlaštovky (1972)

Neskutečně tísnivá atmosféra, pocity zmaru a úzkosti ze snímku naplno sálaly a já měl po celém těle husí kůži. Film postupně graduje k jedinému možnému konci za doprovodu naprosto tíživé hudby, celé je to podkreslené odevzdaným hlasem vypravěčky. Země by mohla být rájem, tak proč jsme z ní udělali peklo? " Vše ustalo, zmlklo, blíží se jen onen rozhodný okamžik. Jste doma? Vracíte se z vinohradu, ze zahrádky, od včeliček? Jsem s Vámi, cítíte? Chtěla bych položit své ruce jako štít na Vaše srdce, ztlumit ránu, kterou Vám zasadí má zpráva. Budu tak vždycky s Vámi, neopustím Vás. "

Tai ji quan (1996)

Trapný Hongkongský humor ruku v ruce se slabým příběhem nezachrání ani povedená choreografie, ba ani barevné kostýmy.