Snowballs (2011)

Kde Korine ty "lidi" bere? Opět řádná ujetost.

Act Da Fool (2010)

Korine miluje špínu velkoměsta, odpadky, rez, rozklad a to vše zabaleno do poetického hávu.

Gummo (1997)

Solidní šílenost a velice zajímavé charaktery hehe.

Přemluv bábu (2010) odpad!

Hloupá, demagogická, propagandistická sračka, navrch s dvěma ohavnými kokotky.

Perníková věž (2002)

Jako velký klad hodnotím depresivní a úzkostnou atmosféru, jinak docela propadák.

Candy (2006)

Ty, který jsi přilét z hvězd, hledej maják moudrých cest. Nám vládne král, má jméno Heroin. Leť raději dál, dřív než se vyrojí. Démonů úl, spí drogy v květinách, čím pláče sůl, když slzu proklíná. Nám vládne král, má jméno Heroin. Šílená princezna spí, snad ji ticho probudí, schizofrenní kníže snů, ještě nikdy neusnul. Nám vládne král, má jméno Heroin. Zní kladiv chór, zní z rakví beránků, nám vládne mor, má rád krev z červánků. Náš mocný král má jméno Heroin. (Progres 2 - Planeta Hieronyma Bosche II )

Thriller - drsný film (1973)

Totální halucinogenní úzkostná noční můra. Chlad, mráz, ponížení a bolest. Několik nezapomenutelných scén - oko, pornozáběry, výcvik, pomsta. Páska přes oko, dětský vzhled Christiny Lindberg, němota, dlouhý černý kabát, upilovaná brokovnice a šílený zvukový doprovod = KULT. Jen škoda neustálých zpomalených akčních scén, ke konci mě už neskutečně iritovali.

Bídníci (2012)

Pro muzikály mám velkou slabost, ale nějak mě to nechytlo a kamera naražená na ksicht mě velice srala, navíc Russel je antipatickej až hrůza, fakt toho chlapa nemám rád a dojebe mi každej film kde hraje.

Gravitace (2013)

Tak jsem asi divnej, ale rozhodně jsem se z toho neposral jako většina ČSFD osazenstva, navíc 3D naprosto zbytečné. Ale i přesevšechno je to příjemná filmová jednohubka né že ne.

Aku no kjóten (2012)

Miike je asi hodně nemocný pán, už jen sledováním tohohle filmu vám klesne karma na bod mrazu, navíc je to dost nudná sračka, plná bezúčelného násilí prostá něčeho hlubšího. VAROVÁNÍ: NEPROMÍTEJTE TO AMERICKÝM STUDENTůM! PS: Pokud chcete vidět něco podobného ale o několik levelů kvalitnějšího, dejte si Battle Royale.