Al Pacino versus Robert de Niro (2008) (TV film)

Nic novýho jsem nedověděl. Řečem jaký jsou kámoši jsem moc nevěřil. Stručněji to snad nešlo, o Kmotrovi zmínka asi 30 vteřin.

Všichni musí být v pyžamu (1984)

Husák válí od začátku do konce, scénky s Čepkem a Heřmánkem jsou parádní. Pan Kemr jako starej proutník co dostane poprvý kopačky a Janžurka co pořád nabízí buchty s tvarohem. Neprávem opomíjený film a místní nevalné hodnocení to potvrzuje, což moc nechápu.

Hurvínkův rok (2003) (seriál)

Klasický hurvínkovský humor je mrtev. Kláskův hlas je o hodně slabší než Kirchnerův a vtípky jsou z úplně z jiný ligy než u původních večerníčků a audio nahrávek z let minulých. Má to pěkné dekorace, ale to je prostě jen kulisa okolo. Dříve měl Hurvínek doma stůl a skříň a byl 100krát vtipnější než teď když má doma počítač a hračky na dálkové ovládání. Návíc neslané nemastné dialogy nejsou ani pro nejmenší ani pro dospělé a jsou přednášeny tak nevýrazně, vždyť Helena Štáchová byla Máničkou i v těch skvělých starých večerníčkách tak proč i Máňule ztratila svoje kouzlu a smysl pro humor.ach jo

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Čím více je ten chápek populárnější tím více stojí ten pořad za hovno. Lidi mu lezli do zadku i ze začátku, ale teď mu tam doslova kopou tunel. První díly jsou SUPER, ale dnes mně jde už plešoun na nervy. No a taky většiny žrádel co tam připravujou bych se ani nenajed, doma většina žere vuřty s cibulí a při sledování tohoto pořadu kroutí hlavou a nadává jakto, že si nějakej kuchař co má svý práce nad hlavu dovolil dát o jednu hranolku míň.

Prachy dělaj člověka (2006)

Bavil jsem se celých 90 minut. Ústřední trojka je príma a pohoda šla i přes oprazovku. Správný děj s různými zvraty a vtipnými nápady. To jsem myslel, že mně budou štvát obsazení herci a bylo to právě naopak. Sám se divim jak se mi to líbilo. Nějak mne stále více začínají rozčilovat místní hodnotitelé, tenhle film není na *****, ale ty kydy co se tu o něm píší si rozhodně taky nezaslouží.

Noc oživlých mrtvol (1968)

Jediný film se zombíkama co mám rád, protože má vysokou uroveň.

Hledá se táta a máma (2010) (pořad)

Jasný jasný další zbytečná reality schow, ale já se u toho bavim líp než u komedie, prapodivný lidi a trapný situace mně se tomu nezbývá než smát a i to je plus pro tenhle pořad, který by měl a snaží se vyvolávat jiné pocity i když marně. Soutěžící Eva je docela kočka a nějací nápadníci slušný šílenci, ovšem nejlepší je buran Honza a jeho partička obtloustlejch obdivovatelek, kterým je většinou přes třicet a vypadají na šedesát:-) Hodnotit se to nedá.

Signum laudis (1980)

Četl jsem, že u nás neumíme natočit kvalitní válečný film, myslím, že film Signum laudis je důkaz, že umíme, nebo alespoň uměli. Žádnou komunistickou propagandu jsem v něm neviděl. Film má skvěle vytvořené prostředí a spoustu zajimavých postav i když třeba nemají nějaký důležítý význam pro děj. Hlavní postava kaprála Hoferika mi moc sympatická nebyla, před řadovými vojáky si hrál na kápa a že bez něj by se neobešli a důstojníkům pro změnu zase lezl do zadku a oni ho měli stále za méněcennýho a nakonec na to doplatil a to se mi právě líbilo.