Poslední pevnost (2001)

Aby se amíci z toho svýho kusu hadru s hvězdami nepokakali. Povstání z nudy a aby si starej generál dokázal že je největší american bull...to,že proto zařve pár neduležitých vojáků je detail..splnili svoji povinnost.Hrozná americká nuda.

Odpor (2008)

Žid Bond a jeho parta hrdinů.Škoda,že je to udělaný na americký styl,kdy vlastně všechny filmy,ač mají vznešenou myšlenku či uctít válečné hrdiny vyzní ve finále jen jako střílečka k litru cocacolky.

Já, robot (2004)

Wille seš fuckt cool hošan.Tyhle super nadupaný frajeři s hláškama během akcí mi kazí pojmy a dojmy.Co by asi na roboty řekl Kája Čapků?

Čert ví proč (2003)

Herci hrajou jak ochotníci i takový velikáni jako Somr a Janžurová. Lucifer namaskovaný jak Nosferatu s kontaktníma čočkama je sice největší tahoun, ale Heřmánkovi stačila jen paruka a sežral by ho k svačině.

Lepší pozdě nežli později (2003)

Než se spolu vychrápou, je to fajn zábava...pak to padne do velký romantiky.Navíc přepych okolo a desítky milenek hlavního hrdiny mi kazí dojem,abych to bral jako příběh ze skutečného života a ne jako pohádku pro starce.

Dobrý voják Švejk (2009) (TV film)

Knížku jsem četl pětkrát je to skvost. Je skvělé,že ji znají v zahraniční, ale udělat z ní takovou patlanici,kde postavy říkají to co nemají a situace se odehrávají úplně jinde, to je pro mně zločin!!!

Babovřesky (2013) odpad!

Jako když vyvezou hnůj na skládku a ta pak ho ještě pomočí ta banda hnusnejch babek.

Delgo (2008)

Pro dospělé moc pohádkový,pro děti zase moc mrtvol.Ale to by ani nevadilo,kdyby ty postavy nevypadaly jak zelený negři s křídly.Když už se něco děje tak to zabije kamarád hlavního hrdiny svým rádoby forkem,nejhorší postava z filmu.Jediný co se mi líbilo bylo to prosředí...ovšem objevil se zase "negerskej" ksicht a bylo po efektu.

Jack Frost (1998)

Americkej snow shits!!!