Leningrad (2009)

Celý jsem to prožral. Připomínalo mi to dobu když jsem skončil školu a neměl práci. Vypli mi plyn a proud, venku mrazy jak v Rusku a byly dny,kdy ani ten kus skývy nebyl...po třech dnech třeba jedny čínský nudle a psí granule...křeče v břiše a bolest hlavy a strašná únava...pod okny brebentily německý turisti, jen mne nebombardovali a psalo se 21.století v ČR.

Temné charisma Adolfa Hitlera (2012) (seriál)

Ať to bylo jak to bylo, byl Hitler největší politická hvězda.Když vynechám Ježíše tak mně nenapadne nikdo jiný než právě Hitler koho znájí úplně všichni a všude. Jeden chlápek vládne všem a oni jdou poslušně za ním i do pekla.

Medvěd (1961) (TV film)

Werich mne nebere...řekl bych, že je nepřecovanější český herec.

Občanský průkaz (2010)

To je za vás vy starý máni. Kolikrát už jsem slyšel od týhle generace jaký to byly zkurvený časy a přesto krásný,protože byli mladý. A i když mi ta jejich nostalgie občas leze krkem tak mně štve, že jsem ty časy neprožil snima...díky Občanskýmu průkazu vidím o co jsem přišel!!!

Colette (2013)

A byla to kurva nebo ne? :) Židi,poláci,frantíci i SS dozorci mluví jedním jazykem a to čésky a pak, že to ve světě nikde neumí. A navíc pokud je film věnovám obětem tak je to moc v dobrým světle neukazuje...hamonění majetku za každou cenu i na pochodu smrti zlatý řetězy na krku, krádeže majetku obětí, mlácení spoluvěznů, kurvení s němcema...tak jsem to aspoň viděl a nevím zda bych měl náladu krást šperky, kdyby bylo okolo tisíce mrtvol a každou vteřinu bych mohl být jednou z nich.

Hitparáda televizní zábavy (2006) (pořad)

Scénky co mají fousy a pěkně šedivý, ale kdyby nebyly tak nemají v bedně co vysílat...a i když je něco trapný, porád lepší než Novotnej a spolek pseudobavičů od Nováků...A co na to počítač? Že mlčí? Tak z toho mně dostane jedině Staník.

Kdo neskáče, není Čech (2015) (seriál)

Když sleduju ty balíky vesnický...řikám si,že jim vlastně zavídím...mít dutou hlavu plnou fotbalu a sebevědomí jako celebrity. Všichni vypadají stejně i stejně žijou.

Choking Hazard (2004)

Absolutně nesedlo, ale chápu že film má svoje fandy, je originalně přiblblej.