Instinkt (1999)

Mně to vždycky dostane a dovedu se představit jak do toho pytláka sám bušim klackem!Samozřejmě ty nějaký psychiatrický kydy chvílema nuděj a laškování mezi terapeutem a dcerou pacienta by si mohli taky odpustit!Ale doktor Powell měl ve všem pravdu...diktátoři jsou opravdu všude!!!

Asterix a Olympijské hry (2008)

Alespoň ten Clavier, že má rozum když ho nemá Depardieu a zahazuje se v takovým braku.Hvězda za Delona.

Velký Joe (1998)

Po návštěve kina jsem byl úplně fascinován, bylo mi deset. Bohužel dnes mi to tak úchvatné nepříjde, ale já mám prostě filmy s lidoopy rád. Ve filmu se také objevuje pěkná píseň s názvem WINDSONG.

Karel Gott 70 (2009) (koncert)

Divím se, že potom neměl Karel Gott druhej den pohřeb, protože já ho měl málem od chvíle kdy se tam objevil Sámmer Issa!

Kriminálka Miami (2002) (seriál)

Všimněte si podobnosti Horácia(Dacid Caruso) a E.T mimozemšťana.

Vyprávěj (2009) (seriál)

Vůbec mne to nechytlo, ale je to kvalitnější než ostatní nové seriály.

Umučení Krista (2004)

Jak pravil klasik.."Jsem ateista...díky bohu"!! Ježíš ve filmu mně zaujal a opravdu skvěle natočeno a to nejsem ani obdivovatel Mela Gibsona. Mělo to svoje kouzlo a věřící z toho museli bejt úplně odvařený na obě strany.

Romance za korunu (1975)

HUdba radost dáváááá.....!!!! Jediný dobrý na filmu byl výstup Jirky Schelingera!!!

Městečko South Park (1997) (seriál)

To je tak dementní, až je to skvělý kurva drát!!!! Musím na to mít správnou náladu, abych si to pustil.