Ropáci (1988) (studentský film)

"A jsou v prdelíííí" Dědula je nejlepší a všechno by léčil chyninem.

Panna a netvor (1978)

Deprese a ještě jednou deprese.......bombastická hororová pohádka s úžasnou hudbou, která tu vytváří právě tu jedinečnou atmosféru.Jen bych nechal na konci Netvora po proměně zemřít, ale to už by nebyla pohádka.

Bůh odpouští, já ne! (1967)

Rozhodně nejpovedenější část tří Colizziho westernů. Několik skvělých scén, ale zbytečně dlouhá stopáž filmu jejich dojem kazí. Film je však legendární už jen proto, že zde mají Bud a Terence svoji první společnou scénu.

Gorily v mlze (1988)

Dian Foessey je největší a i mezi laiky nejznámější ochránkyně goril a přírody. Film na její počest je toho důkazem. Skvělá Sigourney a skvěle natočené scény s gorilamy i když falešnými. Jen nevím jestli já být na jejím místě bych ty pytláky pouze strašil falešnou oprátkou. Jedna ze srdcovek u který mám na krajíčku.

Podivné dědictví (1972)

Westernová komedie tak jak má vypadat. Trojka nenapravitelných lupičů a flákačů nemá chybu a taky dva pistolnící co pokaždý dostanou hlavou o stůl, to je pravá taliánská zábava v čele ze začátku západem nevychovaným Terencem. Překvapivě velká a důležitá role Riccardo Pizzutiho, který už schytal za svoji kariéru asi nejvíc facek ze všech herců.

Pojišťovna štěstí (2004) (seriál) odpad!

Pokaždý když o tom slyším tak si říkám ,mají to ti herci jako Bohdalová, Jirásková a Nárožnej zapotřebí?? Bohužel asi jo:-(

M*A*S*H (1972) (seriál)

Největší utrpení je, když jsem u kámoše na nějaký akci a on si druhej den ráno pustí M*A*S*H...hlava mně začne bolet ještě desetkrát víc. Pro někoho KULT a dá se to vlastně i pochopit. Místo uniformy a nástrojů tam vojenští lékaři nosí havajský košile a rybářský vypabavení a při operaci se baví o obědě a kdo včera obskočil Šťabajznu a ostatní kolem bojují a umírají...sranda jak má bejt. Ovšem má to kvalitní dabing, takže alespoň něco.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Seriál, který mne provází celý život ať je zle a nebo dobře Simpsonovi prostě pobaví a to že poslední dvě série už nejsou to nejlepší stále je to špice. Stovky příběhů, desítky skvělých postav a ticíce vtípků a parodií.

Smrt stopařek (1979)

Super kriminálka a skvěle vybraný herec vraha. Scéna v lese je na svou dobu hodně divoká a brutální. Dáda si moc nezahrála a ani ta její žížala ji před panem Charvátem nepomůže.

Království nebeské (2005)

Tisíce mrtvejch, ale nakonec se v míru domluvili a všechno šťastně skončilo v pokoji!Nesnáším tyhle na oko monstrózní filmy, kde diginální vojáci umírají po stovkách a do toho se mihne obličej nějakýho PLAYBOYE, který sám všechny spasí!!