Městečko South Park (1997) (seriál)

Kazdej tenhle serial odsuzuje uplne nepochopitelne ! Ze zacatku jsem si taky myslel, ze jde jen o sprosta slova, ale tady jde o svobodu slova o cenzuru a tak ! Opravdu nejoriginalnejsi serial ever ! Vsem doporucuju skouknuti vice dilu, fakt si to musite zamilovat. A Eric Cartman je BUH !

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Zacalo to neuveritelne suprove a skoncilo neuveritelne trapne, skoda te 4 rady

Death Note - Zápisník smrti (2006) (seriál)

Kdyby existovalo jen tech 23 dilu(mozna o par vic,ted nevim), tak je to dokonalej serial, ale za to podle me zbytecny natahovani musim dat 4.

Barry Lyndon (1975)

Ze zacatku me pribeh vcucl uplne, ale postupem casu uz to nebylo ono, ale jinak se na to krasne koukalo :)

Dobrý Will Hunting (1997)

Suprove napsanej scenar, ty dialogy sou opravdu zajimavy a na to jak mlady Matt a Ben byli, to je opravdu genialni. A Matta zacinam mit radsi a radsi :)

Čistá duše (2001)

Musim dat 5, tenhle film jsem videl uz hodne davno a strasne sem ho chtel videt znova, ale bohuzel jsem nevedel jak se jmenuje a vcera sem na nej narazil. Opravdu skvely film, kde Russel Crowe hraje fakt neuveritelne, tohle zahrat chce urcite nejakou poradnou pripravu.

Dexter (2006) (seriál)

Prave jsem dokoukal 4 radu a ten serial je opravdu GENIALNI, vykon Michaela je neuveritelnej, verim mu totalne vsecko a ty jeho vnitrni dialogy proste miluju. Nejlepsi serial soucastnosti !

Vánoční sen (1944)

Opravdu povedena 10minutova podivana na malou holcicku a jeji ozivlou starou hracku. Zemanuv prvni film, ktery zachycuje pravdu :) Od Zemana budu muset dokoukat vsechno .

Počátek (2010)

Uz nikdy nebudu cist komentare pred tim, nez nakej film uvidim ! Na inception jsem si pak udelal takovou predstavu, ktera se bohuzel tak nevyplnila,skoda. Ale podivana to byla strhujici .