Echo (2024) (seriál)

Taková zábavná pohádka, ale moc nevím, co má společného s Marvelem jak ho známe. Asi se snažili zase něco vytřískat, ale tohle byl spíš krok zpět. Nemůžu moc hodnotit kladně, ale ani záporně. Nicméně pokračování by bylo už opravdu zbytečné.

Downfalls High (2021)

Popravdě a přiznám se bez mučení se jsem na downfalls díval kvuli Sydney Sweeney. A kdo ji víděl tak mě neodsoudí, protože prostě Sydney že. Ale čehože jsem se to dočkal? filmu? Tak to ani omylem. Byl to 50minut dlouhý videoklip. A fakt dobrý videoklip.

Reality (2023)

Místy zajímavé, ale také nudné. Sydney se mi jako herečka a žena líbí, ale tady se nemůžu rozhodnout zdali je to dobré, nebo prostě špatné. Nicméně to neukazuje zrovna světlou stránku ameriky.

Okouzlující démon (2023) (seriál)

Pravda je, že v seriálu se našli nudnější místa, ale celkovému dojmu to nijak nevzalo. 17 hodin mého života je pryč a opět musím chválit Korejský seroš. Po DUNĚ další skvělý snímek i když je to víc pohádka. Ale pěkná

Hra doopravdy (2024)

Kaley Cuoco je pro mě hlavně z role Penny z BBT a vlastně i z letušky HOT s velkým H. Ale tady byla taková nemastná neslaná a žádný wau efect se nekonal. Bohužel ani film nebyl bůh ví jak co a navím Kaley se na takovou roli i když by asi nechtěla prostě nehodí. Možná kdyby hodně hodně a hodně trénovala, bylo by to uvěřitelněší. Je mi líto

Redeeming Love (2022)

Film o tom, že i děvka se umí zamilovat. Ale moc nehcápu, kdo by miloval ji. Abigal je krásná herečka a docela se divím, že není tolik populární jak by měla. Snad jí její frnda posune dál

See You on Venus (2023)

U Veginii si úplně nejsem jistý, zdali je krásná, nebo má downův syndom. Celkově tento romantický film není ani moc romantický a je takový zvláštní s jasným koncem už od začátku, ale to zase neznamená, že je to slátanina....no ona je, ale celkem zajímavá a to se cení  3*

Kryptotunel (2024)

Ať žije lump, kterýmu vše projde. Netflix dokumenty opravdu umí a taky tento příběh je tomu důkazem. I když ten se skoro napsal sám. Skoro až neuvěřitelné

Vem si mě (2022)

Jestli hledáte další absurdní film s náznakem romantiky a s velkou dávkou sociálních sítí, jste tu správně. Začátek trapný a konec předvídatelný, ale sem tam i zábavný. Je to zbytečný film? určitě ano a jsou mnohem lepší, ale je tu to ale. Koukat se na to dá.

Bratři Sunovi (2024) (seriál)

První půlka velkolepá, druhá už začala pokulhávat, ale i tak velký nadprůměr. Bratři slunce se povedli a doufám, že se natočí pokračování