Pád do tmy (2005)

Šest mařen si vyrazí zablbnout do jeskyně a něco je tam hodlá ochutnat. Dvě třetiny úchvatně hustá atmosféra (ne nepodobná Blair Witch), pak se hodně znepřehlední, i proto, že se hrdinky opatlané krví začínají navzájem hodně podobat. Ale konec mě dostal.

Bratrstvo vlků - Hon na bestii (2001)

Já se omlouvám tvůrcům, ale vůbec jsem to nepochopil. Asi se pokusím příště (jestli seberu odvahu ke druhému shlédnutí) u toho neusínat.

Učitel tance (1994)

V malé roličce (chlápek s foukačkou) lídr mé milované kapely Bluesberry Petar Introvič a umírající Holub taky nemá chybu.

Zobani (1993) (TV film)

Tohle bylo drsný i na moji duši cynika...

Šedá zóna (2001)

No, tohle zrovna není film na romantický večer s děvčetem při svíčkách. Ale má to atmosféru, z níž mrazí a hmatatelné napětí.

Přísně tajné! (1984)

Východoněmecký ženský házenkářský tým je nezapomenutelný! Je dobré se při nějakém dalším shlédnutí soustředit na gagy v pozadí.

Desáté království (2000) (seriál)

Já si nemůžu pomoct, ale mě to hrozně bavilo (na rozdíl od dětí, tak nevím...). Kim Williams je půvabná, pan Vlk k sežrání, ale úplně nejlepší je démonický Lovec Rutgera Hauera.

Chlapci a chlapi (1988) (seriál)

Poprvé to běželo, když jsem byl na vojně a celá politicko-výchovná světnice se při povinném sledování otřásala smíchy.

Velká filmová loupež (1986) odpad!

Snad jediný film, kde jsem měl chuť odejít z kina dlouho před koncem. A to nás tu a tam vodili na základce na řádné shity.