Tajuplný ostrov (2005) (TV film) odpad!

Tak se jmenovala ta česká cestovní kancelář, co zkrachovala a všechny turisty nechala na ostrově Korfu nemám pravdu ? Každopádně obojí zavání průserem.

Cesta krokodýlů (2013) odpad!

Další dobrota z nočních vysílání Nova Cinema pod názvem "Mutantní krokodlaci z bažin" mi nedala spát. Vlastně se většina filmu odehrává na jednom místě kam lidé jezdí hledat předchozí oběti krokodýlů z bažin. Myslim, že když si namažu na chleba hovna a proložim to šunkou tak ta první věc bude reprezentovat celý film, šunka závěrečné titulky a dvě části chleba jsou filmy Jezero a Nezvratný osud, jehož scénáře se místní tvůrci snaží viditelně napodobit.

Gangy z Birminghamu (2013) (seriál)

Diváci, co nesnesou pomalý rozjezd a občasně ukecané, byť z mého pohledu naprosto originální scény, ať nestahují ani pilot. Peaky Blinders jsou impozantní gangsterkou s pomalým nástupem, ale sladkým (i když vlastně hořkým) vyvrcholením. Plno napětí a atmosféry.

Gympl s (r)učením omezeným (2012) (seriál) odpad!

To co jsem viděl mi zprvu přišlo jako vtipná napodobenina typický český sračky, co se snaží zaujmout diváka haldou nudnovztahů a iracionálního rozhodování mládeže. Po chvilce mi bylo ale až do pláče, protože tak "feťáckej" a "uchlastanej" podtext snad nemá nic na světě. Fetování houbiček, hulení chlastání a žraní antidepresiv a ještě je to bráno zcela vážně a s úsměvnou odpovědí "haha já si taky zobnu..". Uvědomuje si vůbec někdo jak moc tohle škodí společnosti ? Zřejmě ne. Doufám, že brzy chcípnou všichni, kdo se na tom podíleli. A ano jedná se o nenávistný komentář.

Carrie 2: Zuřivost (1999) odpad!

Popravdě jsem to nepochopil. Nejdřív se to tváří jak německá bizarní sračka s obsazením alá melíry na hlavě (možná i v hlavě), přičemž následně se to mění v úplně neschopný příběh plný falše a odfláknutý nudy. Upřímně na Silvestra mi nebylo na blití z alkoholu, ale z tohohle.

Predátor z hlubin (2004) (TV film) odpad!

Zanr akcni / horor / komedie ? Spis akcni / blitka / zumpa. Nizkonakladovej smes hoven co konci hur jak Titanic (Oh Dzeku). Misto popcornu doporucuju spis kybl na bliti.