Dobrý doktor - Série 3 (2019) (série)

Spíš bych se klonil ke dvěma hvezdickam. Od první série šílený úpadek, kdy se jede pořád podle stejného vzorce. Řeší se víc vztahy než zákroky. Chování postav je čím dál tím víc iracionální, Shaun začíná lézt svým chováním čím dál tím víc na nervi. Vztah mezi jim a Carly je vážně víc než únavný. Chci tě, nechci, máš nedokončené srdíčko, máš tohle, nemáš támhle to a když si Carly může vrhnout po těch útrapách, řekne ne, protože... Doplň cokoliv. Trochu mi to připadne jako papírový dům, kdy byl napínák jak hovado, kde to vypadlo na smrt hlavního hrdiny, ale po každý z toho nějak extra záhadně vybruslili. Když se tohle stane po 20., už to prostě napínavé není. Díl s otcem Shauna naprostá tragédie, nejdřív pláče pro odpuštění a když ho dostane, vykafuje ho, že je dement... wtf... Těch twistů je prostě moc a jsou čím dál tím neuvěřitelnější. 58%.

Smrt nás spojí - Za to můžu já, ne ty (2020) (epizoda)

Žádnou z epizod jsem nehodnotil a nepsal k ní komentář. Tato za mě však vyčnívá až nevídanou dávku emocí, které jsou navíc velice uvěřitelně podány oběma hlavními aktérkami. Navíc jsem jsem musel shrnout jednu věc společnou pro všechny epizody a to, že Cardelliny je neuvěřitelná kost... 87%.

Pobřežní hlídka (2017)

Proč se snaží jet tenhle typ filmu na vážné notě a udělat z toho kriminálku nebo co to je za kus hnačky. V podobě oddechové (hlavně prosím nefekální) čičoviny by člověk přizavřel očko a rád se zasmál. Kde však plavčík není, tam ani vorvaň nebere. Neskutečně nudná zhovadilost. 48%

Ostrá (2020)

100x přebarvený lejno je pořád lejno. Nevím, čím si to zasloužilo těch 62%. Hlavní aktérka zpívá jak aktér hvězdný pěchoty a herecký výkony jsou naprostým utrpením. #HodnePodPrumernyFilm. 52%

Bludné kruhy (2020) (seriál)

Nečekaně čisté drama, kde si říkáte každý díl "Nemůže být už hůř" a ono pokaždé je. Herecké absolutorium Marka Ruffala, který ukazuje, že není moc herců, kteří by takto civilně a bravůrně dokázali zahrát podobnou (a navíc) dvojroli. Pokud jde o drama, jde s obrovským náskokem o nejlepší minisérii široko daleko. Klobouček. 93%

Postav si sen! (2021) (pořad)

Pořady o bydlení, designu či architektuře jsou pro mě vždy zajímavých zpestřením českého televizního podprůměru. Největší problém pořadu je dost výrazné zaměření na utrpení lidí - čím větší "ubožák", tím lépe. Nakonec tak z pořadu o bydlení je samotnému bydlení a designu věnováno stěží 15 minut (z celkových 50). Zbytek musíte čumět na superchytrou a nechutně vlezlou Kubelkovou, jak dává všem rady do života. Bliju, bliješ, blijeme. 43%

Jako v bavlnce (2020)

Rosamund Pike ďábelská jako vždy. Začátek velice slibný, ale někde v půlce se to zlomí v něco, co nestojí za detailní popis. Úplný konec pak potěší o něco více. Jo a je tam Tyrion, který mě nikdy nezklame. 66%.

Chalífát - Epizoda 8 (2020) (epizoda)

Lishu vzít za nohy, pustit ji s jejím hidžábem na hlavě krásně ze 12. patra. Přenádherně by se jí vyjímal na tom jejím z***veným muslimských xichtě po dopadu. Dlouho jsem nebyl tak nasranej u něčeho a neklel. Čistokrevných. 100%.

Chalífát - Epizoda 7 (2020) (epizoda)

Pakáž zasraná by si zasloužila postavit ke zdi už na hranicích. Neskutečné jaké emoce dokáže seriál vyvolat. Uff, málem bych si na sebe začal navlékat vestu s C4 a šel se odpálit do nějaké mešity, hezky po boku nějakého imáma. Nechte si tyhle kurvy doma. V Evropě nám je dobře takhle.

Chalífát (2020) (seriál)

Nevídané po mnoho stránkách. Civilní, přesné, vyvolávající pocity nasrání, bezmoci. I když je minimálně akční, dokáže být napínavé jako punčochy moji mladé. Po zhlédnutí máte chuť všechny Daeš magory zabalit do koberce, kde se modlej a nechat je od rána do večera bičovat a m***t bandou nadrženejch teplej velko***ákovitejch černochů, dokud jim ty sračky dočista ne********j z jejich extremisticko-muslimskejch p***lí... Za mě seriál roku. Hodně přes 90%