Joey (2004) (seriál)

Sympatický spin-off, kupodivu to celé funguje a já se u Joeyho výborně bavil. Srovnávání s Přáteli je scestné, tenhle seriál nikdy neměl ambici vyrovnat se Přátelům, přesto nabízí solidní zábavu a stojí za to ho zkouknout.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Nejrasističtější seriál všech dob, v jeho více jak dvacetileté historii vysílání se neobjevil jediný běloch :)) Ale vážně - kdysi to byla bomba a žlutá rodinka se nesmazatelně zapsala do historie, ale na můj vkus už na obrazovkách dlouho přesluhuje, hodnocení posledních sérií se tak raději zdržím...

Jistě, pane ministře (1980) (seriál)

Britská komediální perla, která ani po 30 letech neztrácí na vtipu i aktuálnosti. Na eskapády charismatické ústřední dvojice se dá koukat pořád dokola. A pokud se dá u některého seriálu mluvit o geniálním dabingu, pak je to právě tento.

Hotýlek (1975) (seriál)

Skvěle vypointované dílko komediálního poloboha Johna Cleese. Tedy musím přiznat, že jsem k Fawlty Towers byl zpočátku skeptický, náhodně zhlédnutý díl na ČT2 mě tedy nijak nenadchl, ale jak už to bývá - dabing je zlo a u britcomů to platívá dvojnásob. Velká škoda, že se těch dílů nenatočilo víc...

Takešiho hrad (1986) (pořad)

Některé disciplíny dosti zábavné, nicméně celkově jsem měl podobně laděné pořady jako Hry bez hranic nebo Pevnost Boyard mnohem raději, asi je to na mě až moc infantilní. Ve srovnání s jinou japonskou show, opravdu zábavným i napínavým Ninja Faktorem (Sasuke), vychází Takešiho hrad poměrně slabě. Dvě a půl *.

Star Trek (2009)

Starý Star Trek v novém sexy kabátku. Abramsův Trek je hodně jiný, přesto v sobě zachovává kouzlo původního díla a zároveň je schopný nalákat nové diváky, kteří trekkům nikdy moc neholdovali. Legenda je zpátky, silnější než kdy dřív!

Zpátky do školy (2009) (seriál)

Opravdu příjemné překvapení. Rozmanité, chytře napsané postavy, nápaditý scénář, nekončící palba popkulturních odkazů, politicky nekorektních vtípků a parodií na všechno možné. Postavy Pierce či seňora Changa jsou pak čirá dokonalost... Z tohoto dílka přímo srší pozitivní energie a já držím palce, ať se na obrazovce udrží co nejdéle. Streets ahead!

Faktor strachu (2001) (pořad) odpad!

Fajn, někomu se tyhle zhovadilosti líbí. Osobně nechápu, proč bych se měl dobrovolně na něco takovýho dívat. Sežer sračku, projdi sračkami, strč libovolnou část těla do sračky... okořeněno plaváním, skákáním, a pořád dokola. Úplně přesně to vystihnul komentář uživatele laserr: Dívat se na to je zhruba jako hodinu civět do záchodové mísy před spláchnutím - stejně nechutné, stejně nudné, stejně nesmyslné... howg!

Vysoká hra (2011) (pořad)

Poměrně svěží příspěvek do zatuchlé oblasti televizní zábavy, vědomostní soutěže prostě chybí. Není to kdoví jaká bomba, ale já tomu dávám jasný palec nahoru.

Misfits: Zmetci (2009) (seriál)

Originální a velmi zábavný počin. Zpočátku jsem měl problém s postavami, ale stačila krátká doba, aby se mi tento skvělý seriál zaryl pod kůži, zvláště druhá série má podle mého velké grády. Nejlepší postava jednoznačně Simon, nejzábavnější pak dvorní hovado Nathan. A k tomu skvělý soundtrack... Nemůžu se dočkat třetí série.