Jsem do tebe blázen (1992) (seriál)

Je to tak dlouho, co jsem to viděl, že už si ani nepamatuju, o čem to bylo

Kráska a Ošklivka (2008)

Divné je, že ošklivku hraje krásnější dívka než krásku.

Zastánci blahobytu (2007) (seriál)

Má to 23 minut i s 5timinutovou reklamou, ale koukat se na to dá, je to docela i vtipný seriál, ale na víc než průměr to nemá.

Úsvit mrtvých (2004)

Rozstřelování hlav zoombíkům známých osobností ze střechy místního supermarketu. Co víc si přát? 80%

Vím, cos dělal v pátek (2009) (pořad) odpad!

Snad možná nejhorší nápad, jaký byl v Česku, co se týče televize, zrealizován. Nehledě na to, že celá "šou" je zmrvená od začátku do konce.

Poslední skaut (1991)

Průměrný akční thriller, který nevyniká ničím zvláštním. Tak trochu nechápu zdejší vysoké hodnocení, na imdb.com dostal 67 %.

Sabotáž (2007) (pořad) odpad!

Naprosto trapně nevtipný, nezajímavý a nudný pořad dvou ani ne dvacetiletých jantarů. Nejlepší jsou jejich rozhovory s nějákýma nezajímavejma a neznámejma lidma 10%

Doktorka Quinnová (1993) (seriál)

Koukal jsem na to děcko, ale teď bych to rozhodně nesnesl.

Mystery, Aljaška (1999)

Ani nevim proč dávám 3* asi jen kvůli tomu, že film je o hokeji, ale jinak je to podprůměrný film, který s komedií má pramálo společného. Příběh působí směšně o tom, jak 11 chlapů z Aljašky lehce drží krok s 18 profesionálními hokejisty, o tom jak si všichni myslí, že když hráč Rangers normálně čekuje hráče Mystery, tak to je kdoví jaká svině a diváci na něj pokřikujou. 11 proti 18 možná tak v roce 1940 by měli šanci, kdy se nehrálo tvrdě a nebylo to tolik fyzicky náročné. Pro ty co neví, co je hokej, je to možná dobrý film. Směšně trapná a předvídatelná slátanina.