Ženy na cestách (2010) (pořad) odpad!

Dejte to pryč! Dejte to pryyyyč!!!

Simonův vesmír (2010)

Už asi třetí film s módním Aspergrovým syndromem, který jsem za krátkou dobu viděl. Zde se mi ale výkon hlavního hrdiny a vlastně celý film líbil nejméně.

Kdo zabil elektromobil? (2006)

Kde jsou ty časy, kdy dokumenty mívaly 50 minut? Velice solidní počin, ale 92 minut? Do psí díry proč?

Ezel (2009) (seriál)

Melodramatický turecký paskvil. 8,6/10 z imdb.com pro mě asi navždy zůstanou záhadou.

Avatar (2009)

Jak je asi pravděpodobné, že na jiné planetě žijí obyvatelé téměř stejní jako lidé a o zhruba stejné inteligenční úrovni? Jedna ku stu kvadriliónům nebo dvěmastům? Plitký klasický příběh známý z dětských animáků zabalený do fantastických efektů. Dosti slabé čtyři hvězdy.

Výměna (2008)

Má to něco přes 2 hodiny, ale jelikož je to natočené ve velice rozvláčném tempu, tak vám to připadá nejmíň jako 3 hodiny. A koho zajímá tříhodinové nadprůměrné drama?

Kdo přežije - Fidži (2007) (série)

Jen bych dodal, že když se schylovalo k vyřazení Yau-Mana a on vytáhl imunitu. Tak hlasování bylo 4:2 pro Yaua, tudíž si zachránil krk (hlasovali pro něj všichni kromě Earla - Dreamz, Cassandra, Boo i Stacy). Nebylo to 3:2 ani 3:3, jak tady někdo píše.