Revoluce (2012) (seriál)

Po 2 dieloch: Zatiaľ nič extra, ale budem to sledovať ďalej. A hlavná hrdinka je možno pekná, ale zatiaľ aj dosť otravná. (60%)

Pod povrchem (2012) (seriál)

To ešte fakt baví niekoho točiť/sledovať tie slovenské drámy?

Sexy párty (2002)

Tak trocha slabší priemer. Reynolds je síce sympaťák no čakal som niečo vtipnejšie (aj keď časť s preháňadlom dosť pobavila).

Life's a Beach (2010) odpad!

Nepozerateľné, maximálne ako pozadie pri surfovaní na internete..

Ošetřovatel (2011)

Ani ten 1 ba až 2 celkom podarené vtípky nezachránia túto trápnu napodobeninu Dr. DoLittlea, digitálne spravené zvieratá fajn, ale film je proste o ničom, nedáva žiadnu logicku a až zúfalo sa snaží byť skoro v každom momente vtipný, čo mu nevychádza. "Silnejšia" 1* len za nápad vziať gorilu do mesta, tá časť filmu bola fajn. A Ken Jeong ZÚFALO NEVYUŽITÝ (alebo to bolo tým dabingom?).

Zátah: Vykoupení (2011)

Po bitke v mučiarni (2vs1) som mal po tele husiu kožu, skvelá choreografia bojov, wow.

Jeff, který žije s mámou (2011)

Veľmi milý nezávislý film so skvelým obsadením a nakoniec veľmi dobrým a (aspoň pre mňa) aj celkom dojemným a nečakaným koncom. A vďaka za (asi) spoiler k Znameniam už po prvých minútach filmu, ale to je vlastne moja chyba.

Zmatená duše (2007)

Ale áno, Perry týmto filmom dokázal že je skvelý, a keď nie skvelý tak určite aspoň (veľmi) dobrý dramatický herec, nielen Chandler. A taktiež som si uvedomil že asi milujem Lynn Collins, fúú, kto by nechcel takú ženu? :) . Super film, neskutočne zlepšil náladu.

Jezero smrti (2008)

Dosť mrazivý, brutálny a nekompromisný film s kopou náhod a neočakávaným (alebo nakoniec očakávaným? veď tých náhod bolo predsa dosť..) koncom, ktorý možno aj trocha naserie. Úžasná atmosféra, film ma dostal. A áno.. na kempovanie niekde pri (anglickom) jazeru hlboko v lesoch samozrejme nikdy ani nepomyslím.

Porky (1981)

Takže aj takto vyzerali tínedžerské komédie v osemdesiatych rokoch. Už len za scénu vo sprchách a hlavne za tú čo ide po nej nemôžem ísť s hodnotením nižšie. P.S. : Dosť zaujímavé tržby.