• Krátkometrážní

Teachers (2016) (seriál)

More TEACHERS like diz :D Hodnotené po II.sérii.

Bude líp (2016) (seriál)

Jediné čo mi v seriály vadí, je najstaršia dcéra (ktorá vypadla z reklamy na American Apparel), ktorej by som v každej časti prijebal za jej správanie.

Zázračná planeta - Série 2 (2016) (série)

Aj keď menej častí oproti prvej PE, moje oko bolo potešené. Ešte vždy pri "nahanacke" zvierat neviem či fandiť hladnému, alebo jedlu :D

Paris Is Burning (1990)

A must see pre vsetkych Drag & Extravaganza realness fans :)

Tohle jsme my (2016) (seriál)

Táto citová vydieračka, je tak pekne zabalená do skvelo napísaných a zahraných postáv :) Hodnotené po I.sérii.

Den za dnem (2017) (seriál)

Oh, how i love this latinas comedies :) [aj ked ide o "prerabku" serialu zo 70 rokov, uplne body naviac ma serial za popasovanie sa s temami, ktore sa momentalne riesia!] hodnotené po finále seriálu (Netflix ho zrusil).

Hurricane Bianca (2016)

Iba pre fanusikov Bianci Del Rio a pravdupovediac ani tich nie, nakolko jej stand up routine je len v strede filmu pozehnane a potom uz len ako safranu.

UnREAL (2015) (seriál)

Moje letné quilty pleasure....alebo nech žijú výborne intrigy a zvraty. Hodnotené po I.sérii.

Krotitelé duchů (2016)

Nerozumiem, čo mali všetci proti tomu filmu, som z kina došiel vyrehotaný ako lečo a to aj napriek tomu, že keď začal film a počul som český dabing, tak som sa cely vnutorne obratil.