• Krátkometrážní

Scream Queens (2015) (seriál)

Ja som vedel do čoho idem od prvého "Bubblegum teasru" a s I.sériou som spokojný.

Městečko Schitt's Creek (2015) (seriál)

Ja neviem koho tam viac nenávidim a koho v tom seriály z tejto šialenej rodinky milujem. Všetkému tomu kraľuje Moira Rose! Hodnotené po I.sérii.

Vykolejená (2015)

Je to ako Inside Amy Schumer + hosťovačka SNL, len je tam priveľa rukopisu Judda Apatowa.

Divoká dvojka (2015)

Aspergerov syndróm Reese a Sexi Gloria ehm Sofia valcujú v tejto komédii alá epizóda Modern Family. Najlepšia scéna nafetovaná Reese!

BoJack Horseman (2014) (seriál)

čierny humor, biely humor, divný humor, zvierací humor, perfektné narážky počnúc popkultúrou začínajúc celebritami končiac + amahzing nadabované! Skrátka strašne neopísateľné, ale pritom tak jednoducho úžasné! Hodnotené po II.sérii.

Osmý smysl (2015) (seriál)

Neskutočný televízny projekt, veď preto nejde v telke ale na Netflixe. Dvojčence Wachowskie riadne ovplyvnil Cloud Atlas a pretože aj mňa, je to len viac ako dobre pretože mne sa to neskutočne páčilo a je to pre mňa seriál roka! Jedine výtky, ktoré môžem povedať: -prečo to dpc malo iba 12 a nie 13 častí ako väčšina Netflixovych seriálov? -postavy, ktoré sú z rôznych krajín mohli aj v ich reči rozprávať po celý čas, bolo by to efektnejšie Inakšie musím vychváliť krásnu kameru, hudbu a úplne TOP je sex scéna v epizóde Demons. Hodnotené po II.sérii

Rick a Morty (2013) (seriál)

Najebaná Futurama :D Hodnotené po II.sérii

Vítejte u mě (2014)

Kristen Wiig je možno mimo, (ale kto nie je v dnešnej dobe) no veľmi príjemne sa na ňu pozeralo :)