• Krátkometrážní

Agresivní virus (2014) (seriál)

Tipujem, že ten narýchlo pretočený záver na konci I.série ma strašne nasral :/ Hodnotené po I.sérii.

Nejsem do tebe blázen (2014) (seriál)

Oni sú tak roztomilý, napriek tomu, že každý na svojom piesočku pečie koláčiky! Veľmi sa mi pačia radiaci priatelia hlavných hrdinov! Hodnotené po I. sérii.

Married (2014) (seriál)

A vyzeralo to tak dobre v teaser traileroch :/ Asi nejako nerozumiem danému humoru. Hodnotene po I.sérii.

Pozůstalí (2014) (seriál)

Najkrajšia televízna depresia na televíznej obrazovke, zároveň (ne)skutočná psychologická dráma. Perfektná zostava hercov s fantastickým soundtrackom. Toto je niečo nové a mne sa to veľmi páčilo. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Black Box (2014) (seriál)

Ja som to pozeral iba kvôli Kelly Reilly.

A zase ti Mupeti! (2014)

Bol to muzikál a bolo to niekedy srandovné a niekedy WTF! Hádanie celebrít bolo super a Nadya a.k.a. Tina Fey najlepšia :)

Will a Grace (1998) (seriál)

Veľmi podarená ústredná dvojica W&G, kde fantasticky sekunduje druhá podarená dvojica K&J. (na škodu nie sú ani vtipné vracajúce sa alebo epizódne postavičky. 1. Hodnotené po absolútnom finále seriálu a finále seriálu po obnovení.

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Oh my...tak šibnuté postavy, som v sitkome nevidel ani nepamätám, celkovo sa mi páči idea karmy a zoznamu a hosťovačky známych hercov boli super, hlavne preto, že som tento seriál dopozeral nedávno. Veľká škoda, za zrušenie :/ Najobľúbenejšia postava Joy. Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Stejná srdce (2014) (TV film)

Veľmi pekné, aj keď strašne depresívne, Nedov boji nielen proti byrokracii, ale aj v samotnom klube ma úplne rozložil. (J. Parons na mňa ale bohužial stále pôsobí, že si iba odskočil z TBBT).

The Crazy Ones (2013) (seriál)

Mne sa strašne páčilo, aký skvelý feeling šiel z hercov, že si to naozaj užívajú. hodnotené po absolútnom finále seriálu.