• Krátkometrážní

The Bridge (2013) (seriál)

Skvelá atmosféra, ešte lepšia Diane Kruger [ktorá si rolu už nacvičila v Hostiteľovi? alebo ona naozaj má Aspergera?], len ten záver mi prišiel tak trocha rýchly a nejako zle vyskladaný:/ Teším sa však na 2 sériu a jej začiatok, uvidíme či aj koniec. Hodnotené po I. sérii.

Ray Donovan (2013) (seriál)

Oh The Donovan's Boys! Trailer ma vôbec nezaujal ale po prvej časti ma seriál pekne pomaly vtiahol do deja, kde sa traumy z minulosti predbiehajú s problémami prítomnosti a každý chce žiť pod tým svojím kúskom slnka. [pre mňa osobne veľmi pekné season finále]. Hodnotené po I.sérii.

Orange Is the New Black (2013) (seriál)

Milujem vazenskú tématiku, nie tú chlapskú drsnú, ale "jemnejšiu" ženskejšiu, lebo ženy vedia byť riadne b*tches, hlavne keď hierarchia nepustí. Osobne sa mi veľmi páči Jenji Kohanovej rukopis. Opening Credits od mojej milovanej Reginy Spektor, sú len skvelým bonusom! Hodnotené po II.sérii. [peknou fikciou by bolo ak by jedna zo žien bola Nancy z Weeds a jej Zoya, veď lesbickej tématiky je v OITNB dosť].

Před půlnocí (2013)

Pár výtiek by sa našlo....ale mňa to znova dostalo! Teším sa na ďalší diel(verim, ze bude).

Domek z karet (2013) (seriál)

Po prvej časti skvelé!, potom nadšenie opadalo, lebo celý seriál upadol do akéhosi stereotypu a kľučkoval som po líniách postáv o ktoré som naozaj nemal záujem ku koncu časti perfektne gradovali a napriek tomu, že Spacey bolfantastický chýbal mi tam nejaký jeho protivník, ktorého by bol problém, trocha ťažšie zvládnuť, teda ak nerátam ku koncu. Koniec bol dúfam, predzvesťou skvelej 2.série. Update: tá bola, že OMFGMGFMG ja by som nevedel napisat bez vyspoilerovania :D Hodnotené po II.sérii.

Hannibal (2013) (seriál)

Veľmi dobre sa na to pozerá! Tie hry a Hannibalova manipulácia a tie obrazce!(v prvom dieli mi trocha vadili, ale potom sa mi páčili). Som len sklamaný, že to chodí na NBC a nie na nejakej káblovke a aj stopáž by mohla byť trocha dlhšia! Druhá séria ešte lepšia ako prvá a s perfektným finále! III. séria bola strašne wierd a tvorcovia museli fičať na LSD ale to finále!!! Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Miranda (2009) (seriál)

Miranda a jej skvelý svet plný bláznovstiev..."What have you done today to make you feel proud?" :D Hodnotené po absolútnom finále seriálu.

Spring Breakers (2012)

Dejovo nič moc, ale ako videoklip človeka, ktorý veľa veľa hral GTA: VICE CITY dobré...Pussy Riot módne doplny RULEZ! A pritom trailer vyzeral výborne.

Devious Maids (2013) (seriál)

Tou tajomnostou to ma aj nadych zufalych manzeliek a ocakavam spolocne priatelstva sluzok dohromady. I stalo sa druhá séria začala skvelo a každá časť je lepšia a ako séria vždy v niečom podobnom sa nesúcom ako Zúfale manželky. Hodnotené po III.sérii.