• Krátkometrážní

My Mad Fat Diary (2013) (seriál)

Bridget "Adrian Mole" Jones a skvelý soundtrack a mne nevadí sa pozerať na tučných ľudí a má to jednoznačne skvelý soundtrack a niekedy sa nezamýšľam, či to mohlo byť aj tak v skutočnom živote Rae, ale pekne si hýčkam svoju teenage dušičku. Hodnotené po II.sérii.

1600 Penn (2012) (seriál)

Našli sa vtipné momenty a veľmi som sa tešil na Jennu Elfman ešte viac, keď promo hlásalo : NBC odpoveď na ABC Modern Family. A celé to bolo o kktkovi, ktorý mi veľmi liezol na nervy. Hodnotené po I.sérii.

Go On (2012) (seriál)

Skupinové terapie, to je predsa jadro srandy...len to nejako nevyužili, pretože časti sa striedali ako na horskej dráhe raz fajn, SUPER, WTF, najsamlepšie. To už je koniec? Hodnotené po I.sérii.

Město žen (2009) (seriál)

Friends With Beverages :) Hodnotené po V.sérii.

The Neighbors (2012) (seriál)

Ja som to pozeral hlavne kvôli Dickovi Butkusovi a jeho Aspergerovmu syndrómu. Hodnotené po I. sérii.

Take This Waltz (2011)

Staré je už zlé a nové zostarne...vzťahy sú kure*sky komplikované a tento krásne farebný horko-sladký film so skvelým hereckým obsadením a výbornou hudbou je toho príkladom.

Prezidentské volby (2012) (TV film)

Dobrá dráma približujúca osud mešuge popolušky, ktorá sa viceprezidentkou chcela stať. O to viac som sa bál, že Julianne Moore nebude fajn, ako Sarah Palinová, ale opak bol pravdou. Apropo najlepšou Sarah Palinovou je Tina Fey a tej sa tiež ušiel štek v danom filme.

Banshee (2013) (seriál)

Strašne klišoidný príbeh, plný násilia, strieľačiek, hrdinov, poškodených rodinných väzieb a napriek tomu som sa stále čudoval, čo ma k sledovaniu priťahuje. Hodnotené po I. sérii.

Hořící keř (2013) (TV film)

Pre mňa jeden z najlepšich filmov s danou tématikou a to som len tak okrajovo vedel o Palachovi, ale ze az tolko toho sa udialo a toľko ľudí to zasiahlo... Po filme som este dlho brazdil internetom kvoli informaciam.

85. Annual Academy Awards (2013) (pořad)

A ešte by som dal rovno odpad, lebo Akadémia nejako zabudla na Cloud Atlas!!! Ale inakšie je to rok za rokom horšie :/