My, občané Protektorátu (2024) (seriál)

Skvělé archivní záběry a vynikající atmosférická hudba. Z vyprávění pamětníků někdy až mrazí. Škoda, že se rovnou nedozvíte i s fotkou, kdo to právě říká, i když se to ve většině případů dovtípíte na konci dílu, dle přehledu citovaných osob. Velice kvalitní dokument.

The Walking Dead: The Ones Who Live - What We (2024) (epizoda)

Tak tenhle díl se opravdu nepoved… sentimentální slátanina v naprosto čistym a zároveň rozpadajícím se domě. Jedna hvězda za těch pár zombíku.

K poctě zbraň! - 1938 (2024) (epizoda)

Pro diváky co o daném tématu nic neví je to asi v pořádku.

Zpropadené dědictví (2013) odpad!

Často to tedy nedělám, ale po cca 20 minutách vypnuto. S nadějí, že to bude zajímavý díky Wilsonovi a Zachovi jsem se vrátil rychle na zem. Jedno velký nevtipný nic. Zklamání a nuda.

Kozub: Bez urážky! (2023) (pořad) odpad!

Kozuba mám normálně rád, ale tohle byla snůžka vtípků ze školky, kterým jsme se ani tehdá nesmáli. Jako on někdo naplní O2 Arenu a vyplodí tam tohle chudáctví? … nechápu. A to Stand upy miluju, ale tohle stand up ani nebyl. Po 50ti minutách jsem to vypnul.

Wagnerovci: Putinova stínová armáda (2022) (TV film)

Z dnešního pohledu je hezké se koukat na to, že jak utkin, tak prigožin už chcípli a s tím i spousta Wagnerovců ukázaných v dokumentu. To zahřeje u srdce.

Největší tankové bitvy (2010) (seriál)

Hodnotim zatim jenom díl o Itálii. Naprosto průměrnej dokument. Neurazí, nenadchne.

Záložní jednotka (2015)

Víc patetickejch klišé na jeden film se jen tak nevidí, ale na druhou stranu nemůžu říct, že by mě to nebavilo.