The Obama Deception: The Mask Comes Off (2009)

Dokument se nazaměřuje ani tak samotného Obamu, protože amerického prezidenta vnímá jako loutku. Ukazuje ho v souvislostech ekonomických, sociálních atd. Kritika určitým směrem byla správná, ale kolikrát se to zvrhlo do demagogie. Nejzajímavější je téma FED - opravdu doporučuji už jen kvůli tomu zhlédnout, ale jakmile se film věnuje globálnímu oteplování nebo zahraniční politice, tak je to blbost.

Frostbiten (2006)

Pěkný upírský filmeček s dobrými speciálními efekty. Není to nějáký filosofický nebo superhororový šlágr, ale stojí za to vidět.

Jezdci Apokalypsy (2009)

Vykrádačka. Dá se na to slušně dívat. Bohužel je to neoriginální a čitelné. Zavěrečná pointa nic moc a hlavně to púsobí divně. Všechny ty vraždy jsou jen takový pěkný obal, ale obsah je slabý.

Chlapec v pruhovaném pyžamu (2008)

Kdo s čím zachází, také tím schází. Holocaust s trochu jiného úhlu pohledu, jistě se dají filmu vyčíst naivnosti a chybičky, ale když přistoupíte na pravidla snímku je to zážitek. Zejména exceluje dětský vězeň koncentračního tábora.

Broken (2006)

Za moc málo peněz hodně zábavy. Začátek a konec je nejlepší. Trvalo mi než jsem si zvykl na tv kameru a skromnou produkci, ale i tak to šlo. Není to až tak šíleně brutální, člověk si zvykne :) !

Devil (2001)

Je to nadhodnocený film. Příběh se pomalu rozvíjí, až konec filmu je trošku zajímavý. U tohoto filmu se vůbec nebudete bát. Budete jen čekat, kdy princ najde své království.... . Sirotčinci ani Faunovému labyrintu se to vyrovnat nemůže. 2,5 * .

Wrestler (2008)

Lehký nadprůměr, který ničím nepřekvapí. Očekával jsem nějaký zvrat v ději, ale nic nepřišlo. Hlavní hrdina svou roli zvládl velmi slušně.

Výměna (2008)

Film mě příjemně překvapil. Očekával jsem lineární děj, naštěstí se to nestalo. Ve filmu se kombinují různé žánry s interesantními zápletkami. Angelina Jolie se snaží, ale bohužel to není úplně ono, naopak John Malkovich byl výborný. Snímek podkresluje příjemná hudba. Na 5 * tomu přeci jen něco chybí.

Vítejte v KLDR! (2008)

Není to špatné, téma KLDR je samo o sobě zajímavé, takže se dá na to v pohodě dívat. Na české poměry vcelku originální dokument. Zastánci komunistické myšlenky jistě ocení tento film. Nebudou váhat a urychleně si koupí zájezd.

Zastav a nepřežiješ 2 - Vysoké napětí (2009)

Já se bavil celkem dobře do půlky filmu. Nadsázka i humor fungovali dobře. Potom se však režisér zbláznil a samotný závěr byl už naprostý úlet. Škoda, méně je někdy více.