Úkryt (2002)

Čekala jsem víc. Možná, kdyby se David Fincher držel pevné kostry příběhu a nesnažil se do něj zamotávat zbytečné "epizody" ( nemocná dcera, vztahy mezi zločinci), dopadl by tento film podstatně lépe.

Kruh (2002)

Není to žádný béčkový film, ale opravdu velice děsivý horor. Oproti japonskému originálu je více komerční a zpracovaný pro větší pochopení diváků.

Nevěsta přes internet (2001)

První třetina filmu je slušná, ale po příchodu "zlých bratranců" se film dostává do podivné roviny, ve které divák sleduje další a další zvraty-nezvraty a čeká na konec, který z této roviny stejně nevybočí. Dobrý a zajímavý nápad se špatným zpracováním, ale s kvalitními hereckými výkony.

Vzorec pro vraždu (2002)

Film by mohl být lepší, kdyby se režisér pořád nesnažil strhávat pozornost na hlavní hvězdu filmu Bullockovou. Diváky by rozhodně více zajímal vlastní příběh obou mladých "maniaků", než "temná událost" ze života policistky.

Bůh je velký - já ne (2001)

NUDA, NUDA, NUDA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pokus o zábavné zpracování hledání smyslu života. ** pro Audrey...

Pianista (2002)

Velice silný zážitek.Tato často filmovaná problematika se dostala do šikovných ruček Polanského, který do svého filmu chytře obsadil strhujícího Adriena Borodyho. Ani u něj se Akademie nezmýlila.

Nikde v Africe (2001)

Oscar je na ve správných rukou. Působivá atmosféra, kterou doplňuje vynikající hudba, společně s vynikajícími hereckými výkony. Jediné, co tomuto filmu může někdo vytknout, je jeho stopáž.

Minority Report (2002)

Dobrý film, na Spielberga překvapivě temný. Jediné co mi vadilo, byl Cruise a životní příběh jeho postavy.

Daredevil (2003)

Slušné zpracování, dobré obsazení( až na Jennifer Garner), celkem ucházející akční scény a metal. Hm...

Opilí láskou (2002)

Krásná romantika tak trochu jinak s naprosto úchvatným A. Sandlerem v čele.