Avatar (2009) odpad!

Je docela zábavné, vidět film, kde od prvního záběru znáte celý děj a jenom si v duchu odškrtáváte seznam splněných klišé a očekávaných věcí. Snad i perníková chaloupka je o něco zajímavější. Musím přiznat, že kdybych to viděla v kině za dvě stovky, byla bych hodně naštvaná.

Katka (2009)

Těžko jde hodnotit něco, po čem celý den chodíte a nemluvíte, snažíte se pouštět si veselou muziku (což při obsahu mojí diskografie jde dosti těžko) a odpoutat se od toho, co jste právě viděli....... Mohu jenom říci, že po druhé bych to vidět nechtěla, ani, kdyby mi za to zaplatili zlatem.....

Hellboy 2: Zlatá armáda (2008)

Moc pěkné, ale ve srovnání s jedničkou trošičku ztrácí. Podle mě se del Torovi trošičku utrhla ruka s množstvím příšer, ttudíž mi celý film připadal tak trošičku překombinovaný a vleklý.

Johnny Párátko (1991)

Tenhle film jsme viděli celá rodina, když mi bylo asi 10 nebo 11 a všichni jej úspěšně zapomněli, jen já si ho pamatovala dokonale..... tři roky jsem to vždy vytasila, a dohledávání názvu bylo ještě složitější, jelikož jsem si sice pamatovala film, ale nevěděla jsem, kdo tam hrál, z jaké země ten film byl. Před týdnem jsem to vyzjistila, proto mi promiňtě mé tři hvězdičky. Ve srovnání s ostatními filmy, které jsem já sama hodnotila na tři hvězdičky, je tento film odpad, jenomže já si je prostě z těhto důvodů nemůžu odpustit ;-)

Bokovka (2004) odpad!

připadám si jako odpadlík a idiot, ale mě se ten film skutečně ani trochu nelíbil........ Koukat na dva chlapíky, co si to rozdávají se slečnama na dovolený, z toho jeden je děsně nudnej... celej film mi připadá esteticky nezpracovanej, scénář odpovídá nule a.... no, když koukám na to výborné hodnocení, tak radši přestanu :-)

Kung Fu Panda (2008)

Pěkné, oddychové a příjemné.