Valerie a týden divů (1970)

Film měl velice zajímavé vizuální pojetí a rychle odsýpal. Nic dalšího nemusím ani psát, protože vše důležité již bylo řečeno v ostatních komentářích. Jediné, co mi trochu vadilo, byly změny oproti knize (vypuštění či změna některých scén), které z mého pohledu dávali ději jiný význam (např. scéna na náměstí při obvinění Valerie z čarodějnictví; v knize se Valerie chová a mluví jako dospělá a rozumná, ve filmu se chová jak dítě). Protože jsem přečetl knihu za jeden den, a ten stejný den jsem si pustil i film, tak jsem ty rozdíly o to výrazněji pocítil.

Pavouci útočí (2011) (TV film)

Typický Winorského film. Čiší z něho bečkovost (cečkovost) až to bolí :D Topornost hercu, hloupost postav a skvělé zbraně, které si sami navádějí kulky na cíl (a to i do nebe vystřelený) :D Ale na druhou stranu se mi docela líbily ,,pavoučci,, (narozdíl třeba od Raptorů), navíc jsme se při sledování chvílema i bavil, takže rozhodně z mého subjektivního pohledu nejde o odpad. PS: Ve filmu se nejedná o pavouky, ale o Solifugy.

Vraždící bestie (1959)

Že dávají tento film, jsem si v programu všiml chvíli předtím, než začal. tak si říkám,proč se nepodívat. starej horror jsem už dlouho neviděl. samozřejmě jsem neměl žádné velké očekávání. a to se naplnilo. toporní herci, příšerné dialogy a psi převlečení za obří rejsky,navíc s jedovatými zuby. to bych i překousl. ale již jsme nepřenesl to,že mě film uplně neskutečně nudil,chvilema opravdu extremně. dokoukal jsme to jen proto, že mě zajímalo,jeslti přeživší utečou z ostrova nebo jeslti se jim podaří ,,rejsky,, vyvraždit.

Legie (2010)

Pokud odhlédnu od spousty nelogičností, tak z mého pohledu největší slabinou filmu byla asi první třetina filmu (než přijede do hodposy ta babka :D ). Tato část filmu mě neskutečně nudila. Furt jen kecali, navíc o úplných kravinách, které ani děj filmu vlastně nikam neposunuly. Ale pak už to konečně začalo odsýpat mnohem svižnějí. Už to byla akce za akcí, i když některé působili trochu komicky. Jen ten konec s těma andělama jsem tak nějak né uplně pochopil. Ale celkově bych to viděl za dvě hvezdičky. Přece jenom,v jakém jiném filmu můžu vidět potetovaného anděla s pancéřovými křídly a řemdichem v ruce :D :D kam se na něj hrabe král Nazghůlů :D :D

Predátor X (2010) odpad!

Tak tenhle film byl fakt neskutečně nudnej. K tomu se víc ani nepsat nedá.

Nebezpečný žralok (2011) (TV film)

I když tento film neni žádná výhra, ostatně stejně jako všechny filmy tohoto typu a na který se tak rád koukám :D :D ale stejně jsme se bavil. A navíc po dlouhý době mužu konečně zas takovému sračkoidnímu filmu dát jednu hvězdičku, a to s úplně klidným srdcem. mě osobně se třeba ten závěr s likvidací žraloka vrtulí i líbil :) i když realně by to samozřejmě tak nešlo:D ale to neni důležitý :) já se fakt doceůa i bavil a film mi nepřišel až ak stupidní jako jiný filmy se srovnatelným hodnocením, takže tumuhle rozhodně odpad nedám. :)

Ledový teror (2011) (TV film) odpad!

Čekal jsem fakt málo,ale bohužel dostal ještě min. Fakt jsem se nudil. chvile sice film měl světlejší místa,ale bylo jich málo.a chybý tu i krvavější sceny. dlouho jsem uvažoval o jedný hvězdičce,protože tot dílko je přece jenom kvalitnější než spousta filmu,kterým jsem dal odpad. Ale nakonec jsem i tady zustal u odpadu. Jo,kdyby tu bylo ,,víc masa do mlýnku,, taj bych jednu hvězdičku určitě dal. ale tahle to prostě nejde.

Venušina delta (1995)

Jednu hvězdičku musím dát,protože jako malýmu se mi ten film docela i líbil,když jsem ho viděl kdysi na nově :D no jo,v tý době jsem ještě neznal porno ani erotický filmy :D

Komisař Clouseau na stopě (1964)

Spolu s Růžový panter znovu zasahuje nejlepší film série. Jedná vtipná scéna střídá druhou, u některých jsem skoro učůrával smíchy. Je tu jen minimum hluchých míst,u kterých by se člověk nudil.A Elke Sommer je fakt nádherná :)