Mrtvý sníh (2009)

Mně osobně se Mrtvý sníh líbil. Jasně, je tam silně cítim ovlivnění (v některých chvílích až přímo kopírování) Evil Deadem, ale z mého hlediska to filmu vůbec neškodí. Brutální scény jsou hodně dobrý a i krve je tam dost. A na druhou stranu je tam dost vtipných scén, myslím opravdu vtipných scén,ne scén, který se snaží být vtipné,ale ve skutečnosti jsou úplně trapný (což jsem zažil u několika novějších horrorů), u nichž jsem se docela dost nasmál (víc,než mnoha scén z Evil Dead II). A navíc se mi líbí i prostředí, kde se film odehrává. Přece jenom zasněžená norská příroda je pro mě vítanou změnou oproti americkým horrorům,který se odehrávají v amerických lesích (nebo spíše v rumunských lesích :D ) či městech, případně jeskyních.

Sex a lži na Riviéře (2000)

Jasně, z pohledu porna jde o průměrný pornofilm s pěknýma holkama a klasickými scénami. Ale ty 4 hvězdičky musím dát za super úchylnej českej dabing (mám pocit,že jsem měl možnost vidět dokonce dvě trochu odlišný verze dabingu) se skvělýma hláškama. S kámošema některý ty hlášky občas ze srandy používáme :D Třeba tu se strejdou nebo tu v tý první scéně (Tebe přece nemusím zvát- u tý jsem se vždycky nasmál,protože jsem si představil tu absurdnost,kdybych přišel na návštěvu za kamaradem a on tam souložil s přítelkyni a tohle mi řekl :D :D a myslím,že tohle si představilo většina z vás,co jste to viděli :D ).

Smrtící temnota (2005) odpad!

Během filmu jsem uvažoval o jedný hvězdičce,ano i přes příšerný herecký výkony a dementní klepající se kameru (ta mě opravdu vytáčela). Ale ten konec to dohnojil úplně. Kdyby tou nestvůrou bylo nějaký zmutovaný zvíře,tu jednu hvězdičku bych dal,tu hvězdičku bych dal i za to,kdyby tam šlo o nějakého ducha jeskyně, o kterým tam neustále kecal jedna z postav. Ale za toho kanibala teda fakt leda odpad.

Varovný signál (1985)

Z mého pohledu spíše podprůměrný sci-fi horrůrek. Koukat se na to dalo, ale nějaká velká sláva to nebyla.

Megažralok versus crocosaurus (2010) odpad!

Klasické Asylum dílo s tradičními nedostatky a chybami (např. neustále se měnící velikost obouch příšer) a příšerným scénářem. Prostě stejná blbost jako první díl,akorát mi osobně přišli herci sympatičtější než v jedničce. Ale to nic nemění na jasném odpadu,ostatně jako u všech filmů z produkce Asylum. Těším se,až se mi konečně podaří narazit na dílko od Asylum,kterýmu budu moct dát alespoň jednu hvězdičku :)

Monstrum z bažin (2009)

Jedna hvězda za přírodu. Ostatní nestojí za nic.příšerný děj (i když příběh potencionál měl,jenže by ho museli scénáristi a režisér dokázat opravdu využít) ,tragičtí herci,hrozný dialogy.

Skeleton Man (2004) (TV film) odpad!

V tomto filmu bylo vše špatné, od herců přes dialogy až po zabíjení. Více to nemá cenu rozebírat, protože to za mě už udělali další uživatele ve svých komentářích :). Jedinou jakž takž dobrou věcí bylo,že jsem se občas trochu zasmál. Jenže bohužel tomu, jak to bylo trapné,což rozhodně nebylo účelem filmu. Z mého osobního pohledu můžu s klidným srdcem říci,že jsem zatím viděl pouze dva horší horrory, než je Skeleton Man (koho by zajímalo,o které filmy jde,tak se může mrknout na mé komentáře a určitě na to příjde :D :D ), a to jsem měl možnost setkání mimo jiné s ,,elitními,, výtvory od Tromy a od Asylum. Ubohost tohoto filmu má též za následek, že si projdu všechna své hodnocení u odpadových horrorů a některým budu muset prostě jednu hvězdičku přidat, protože ačkoliv jsou špatné,tak v porovnání se Skeleton Manem si prostě jednu hvězdičku zaslouží :)

Smrt z podzemí (2007) (TV film) odpad!

zoufale nudná ptákovina s dementním koncem a příšerným obsazením a hereckými výkony. někdy si říkám,jestli mám tohle za potřebí :D :D

Raptor Island: Ještěři útočí (2004) (TV film) odpad!

k tomu neni co dodat,vše bylo řečeno již v předchozích komentářích. ale ty dialogy byly fakt příšerný.

Chřestýši útočí (1976) odpad!

Tohle byl fakt nehorázně stupidní ,,horror,,. Osobně jsem ho zkoukával na třikrát, což se mi ještě nikdy u žádnýho filmu, kterých jsem si pustil, nestalo. Dokoukal jsem ho jen proto, že když si nějaký film sám pustím, tak ho prostě dokoukám za každou cenu, i když je to sebevětší bolestivý zážitek :D :D ale tenhle horror ničim nezaujal, žádný strašidelný,či nechutný scény. prostě nic, jen samá nuda a zase jen nuda. Nejvíc mě vzrušilo, když jsem viděl závěrečný titulky a věděl jsem,že tu bolest mám již za sebou :D Z mého hlediska asi nejhorší horror,co jsem zatím viděl ( a že jsem toho již viděl dost). I sebevětší horrorový sračky typu Troma či Asylum, co jsem viděl, vždy měli alespon nějakou maličkost, kterou mě dokázali zaujmout, takže nebyl problém je dokoukat. a klidně jsem se na ně časem znova podíval. Ale na tenhle film se asi už nikdy nepodívám a pokud ano,tak to bude za hooodně dlouhou dobu. Takže sečteno, podtrženo film Chřestýši útočí pro mě tvoří úplné horrové dno, které jen tak něco asi už nepřekoná. To se budu muset asi hodně snažit,aby se mi podařilo najít z mého pohledu ještě horší horror.