Žraločí muž (2005) (TV film) odpad!

Uvažoval jsem o jedný hvězdičce,ale nakonec jsem musel dát odpad,protože prostě lepší hodnocení si tento film bohužel nezaslouží. Ale přece jenom i tento film má v sobě ukrytý ponaučení. Když si budete chtít najmout žoldáky,tak na pěnězích nešetřete:)),jinak si získáte maximálně takový trotly,kteří se netrefí na dva metry z AK-47,jako v tomto filmu.

Poslední žralok (1981)

Jak je již uvedeno v předchozích příspěvcích, tak s Čelistma se to nemuže vůbec srovnávat. Ale přesto jsem se snažil na tomto filmu najít pozitiva. Přesně tak,snažil,ale bohůžel marně. Žralok na první pohled působí gumově. V jednom záběru vypadá obrovský a v záběru následujícím je najednou děsně malý. Má to být horror o žralokovi,ale krve je tu minimálně. Strach ani obavy,nic podobného ve mně film nevyvolává,což je u horroru docela špatné.Některé horrory umí ten strach u mě nahradit alespoň vtipem či zábavou. Ani to zde neni. A herci hrají příšerně,ani dialogy nestojí za nic.

Divadlo hrůzy (1976) odpad!

Film je opravdu sračka,herci příšerní a naprosto schází nějaká pořádná dějová línie.

Krysy (2003)

Ta jedna hvězdička je za Rona Perlmana.Ale jinak dost divnej film.

Tom a Jerry - Ostrov kanibalů (1951) (epizoda)

Skvělý díl tohoto skvělého legendárního seriálu. Viděl jsem ho v plné verzi,tedy i s mluvícími kanibaly a dost jsem se pobavil. Ty jejich hlášky byly skvělý. (hmm, kočka na rožní;hmm,mýš na rožní:))))).

Hvězdná brána (1997) (seriál)

Můj drůhý nejoblíbenější seriál hned po Simpsonových. Některé díly byly sice slabší,ale i tak za plný počet.

12 úkolů pro Asterixe (1976)

Nejlepší film o Asterixovi,co jsem zatim viděl. A myslim,že lepší už ani neuvidim:)) Některé scénky a hlášky jsou úplně božský.

Simpsonovi ve filmu (2007)

Film mi sice příjde slabší než seriál,ale stejně se při něm pobavim dost na to,abych mu dal plný počet.