Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

kagemush

Bobr. Už jsem toho viděl poměrně dost,abych tohle smetl jakože odpad. Tak činím i s ohledem na to,že k takovýmhle blbostem mám blíž než třeba k ubohostem (byť ,,lépe" natočených) jako třeba Prcimrdyprcičky.Bobr. Ano je to amatérština,ale má to podle mě blíž k takovému třeba tomu Vojkůvkovi (Někdo tam dole mě má rád),než k prvoplánované vybíječce.Bobr.To pro tu porci ČERNÝHO humoru. Jenže slabý.Bobr. Všecko v tomhle filmu působí strašlivě lacině a taky to laciný je.Ne každý je John Waters aby Lacinost (Lascívnost) povýšil na kumšt.Bobr.Bobr.Bobr. Á támhle je další! Bobr. -Nu což,odsejpá to,nahý maso,krvavý maso,ftipy,hlavní pornohrec trpajzlík si ten biják evidentně užívá (víc než já),policajt jak od Chandlera a pro mě největší plus-pan doktor.Bobr.-Viděl jsem mnohem větší hovadiny,-viděl jsem mnohem lepší hovadiny. Takže průměr. Bobr. ()

Crocuta

Byl to vážně horor - sledovat všechen ten amatérismus, tvůrčí nemohoucnost, hereckou mizérii a marnou snahu šokovat. Slyšel jsem že ke shlédnutí tohoto snímku je třeba mít silný žaludek. To by snad platilo pro dítka předškolního věku, ale soudnému dospělému divákovi se z těch komických loutkohereckých "speciálních efektů" špatně asi jen tak neudělá, spíš se nad nimi útrpně usměje. Nějaký nadhled jsem v "Divadle hrůzy" také hledal marně, nedělejme z nouze ctnost. A srovnávat Pasoliniho děsivé podobenství s tímto ochotnickým spektáklem je jako přirovnávat pekelné vize Hieronyma Boshe k pornografickým malůvkám pubertálního žáka zvláštní školy. A proč ta jedna hvězdička? Protože tak jako u některých zvlášť pitomých scén Reedova divadélka jsem se už dlouho nezasmál :-D. ()

POMO odpad!

Chlapík vyvŕta do temena vyholenej hlavy dieru, strčí do nej brčko a začne vysávať mozog. Obeťou je ku stoličke priviazaná žena, ktorej predtým vytrhal všetky zuby. A to je iba jedna zo scén, ktoré tento film servíruje ako na bežiacom páse. Má to byť zvrátená splatter zábava, ale nie je. Je to nechutná a chorá zvrátenosť. Navyše, po filmárskej stránke shitovská. Nudný, primitívny trash. ()

topi

Tromácká obskurní uchylárna, která se nebere vážně a s humorem a nadhledem vytváří místy hodně zvrácenou podívanou. Mě tenhle snímek chytnul a skvěle pobavil. Zejména bizarní dvojice divadélka - majitel Sardus a jeho liliputánský pomocník Ralphus. Dost se mě líbila i hudba, která dotvářela takovou brakovou atmosféru undergroundových filmů 70. let. Jak pravil sám velká mistr Sardus - "Tohle není sado/maso, tohle je umění!!!" :D ()

folklorman

Mám velice rád úchylné filmy, ale v tomto případě bohužel nejsou prostředky dostačující. Myslím tím způsob, jenž nám film svoji brutalitu podává. Nechutnost je zde znázorněná velice špatnýma gore efektama, které svou umělostí nedokážou nahnat nějaký pocit nevolnosti. Technická stránka filmu je taky dosti podprůměrná. Celý film drží nad vodou černý humor a hlavní záporná postava. Další plus vidím ve schopnosti zmanipulovat divákovu fantazii, který pod tím směšným gore - uvidí něco nechutného. Blood Sucking Freaks mě prostě nedokáže znechutit nebo překvapit, jelikož k tomu využívá podprůměrné a amatérské prostředky, které by si dovedl vyrobit každý domácí kutil. Seamus O'Brien je geniálně šílený. ()

• Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)
  • Jedná se o jeden z nejzakazovanějších filmů všech dob. Na krátkou dobu kvůli stížnostem feministického združení Women Against Pornography zakázán v USA, Německu nebo části Kanady. (merlinovic)