Divadlo hrůzy

• USA Bloodsucking Freaks (více)

Sardu je postarší pán v čiernom roláčiku, sado-masochista, ktorý vedie maličké newyorské divadielko. Na javisku je bohatým divákom predvádzané ľudské mučenie a ponižovanie. Teda aspoň oni diváci ho majú za predvádzané. V skutočnosti totiž Sardu s jeho sluhom, liliputánom Ralphusom, odchytáva na uliciach nevinné ženy a z divadelných predstavení robí snuff-masakre. Nehovoriac o tom, čo s nimi prevádza v zákulisí...

Jeden zo "slávnych" trashov druhej polovice minulého storočia, ktorý z prekračovania hraníc a borenia tabu ťaží svoju "popularitu". Liliputánsky predstaviteľ Ralphusa, Luis De Jesus, bol do projektu dotiahnutý z podivných pornofilmov s názvami ako The Anal Dwarf. Posledný deň nakrúcania BLOOD SUCKING FREAKS usporiadal bez vedomia režiséra s niektorými ďalšími členmi štábu priamo na placi sexuálne orgie. Predstaviteľ Sarda, 41 ročný začínajúci herec Seamus O'Brien, bol rok po premiére tohto filmu vo svojom byte dobodaný na smrť náhodným lupičom. (POMO)

AlistairMir

Divadlo hrůzy je cokoli jen ne dobrý film. Co naplat ona to hrůza skutečně je, bohužel ale ne hororová u které budete napnutí jak šle, ale hrůza ve smyslu totální krávoviny. Máme tady pana Sardel, nebo jak se ten pazdrát jmenoval, a ten má divadlo v NY ve kterém mučí lidi. To je celé. Uvidíte vycucnutí mozku brčkem, partu dívek s bobříkama co Vás roztrhá na kusy a pana Sardel, co nosí rypák tak nahoru, že když prší tak se musí topit, nebo dýchat pusou...Bez atmosféry, bez pořádného děje, bez herců...jedna hvězda za...já nevim třeba za to, že jsem tu hrůzu přežil ve zdraví a nemám tik v oku. ()

Crocuta

Byl to vážně horor - sledovat všechen ten amatérismus, tvůrčí nemohoucnost, hereckou mizérii a marnou snahu šokovat. Slyšel jsem že ke shlédnutí tohoto snímku je třeba mít silný žaludek. To by snad platilo pro dítka předškolního věku, ale soudnému dospělému divákovi se z těch komických loutkohereckých "speciálních efektů" špatně asi jen tak neudělá, spíš se nad nimi útrpně usměje. Nějaký nadhled jsem v "Divadle hrůzy" také hledal marně, nedělejme z nouze ctnost. A srovnávat Pasoliniho děsivé podobenství s tímto ochotnickým spektáklem je jako přirovnávat pekelné vize Hieronyma Boshe k pornografickým malůvkám pubertálního žáka zvláštní školy. A proč ta jedna hvězdička? Protože tak jako u některých zvlášť pitomých scén Reedova divadélka jsem se už dlouho nezasmál :-D. ()

sedm.1

Blood Sucking Freaks mi pořádně zacloumalo s ustáleným názorem,co je vlastně absolutním brakem.Zde se nedá mluvit o žádné režii,o žádném scénáři,o hercích,o atmosféře,zde je vše jen čistým výtvorem lidí,kteří se buď chtěli jen pobavit,nebo byli všichni opravdu jen tou největší lidskou žumpou.Já osobně to vidím tak,že Joel M.Reed byl totálně ulítlej perverzák s chorým mozkem a naverboval pro svůj ujetý koníček šlapky,feťáky,lidi na pokraji přežití,všechny,co by pro peníze byli ochotni udělat cokoliv a natočil s nimi toto vskutku "neotřelé" dílko.Blood Sucking Freaks je tím nejokrajovějším snímkem,co jsem kdy viděl(a že jsem se s pár fakt šílenými úlety již setkal),pak už následují skutečně asi snad jen zakázané pedofilní filmy a snuff.Bohužel,mě tento výtvor zajímal především jako horrorového fanouška,ale zde jde jen o sado-masochistickou nudu,kde jsou navíc efekty mučení a vražd na nulové úrovni.A Luis De Jesus alá Ralphus je bezkonkurenčně tou nejhorší filmovou postavou co znám.Ta jedna hvězdička je právě za něj :-) a za to,že Blood Sucking Freaks mě opět přesvědčil,že zajít jde opravdu velmi hluboko. ()

The_Second odpad!

Tohle je tak neskutečná prasárna až to neni hezký. Mam rád drsný filmy, ale ty který se neberou moc vážně. Tohle at jsem se na to díval ze všech možných úhlů pohledu tak mi přišlo že to bylo myšlený dost vážně. To že jsem to dokoukal až dokonce je asi zázrak...Nechce se mi věřit že v tom má prsty Troma. ()

schizmo

I když je tenhle film v podstatě primitivním pokusem o gore divadlo a téměř vše tam působí spíše úsměvně, nemyslím si, že by si zasloužil být v první třech stovkách nejhůře hodnocených snímků. Ano, výprava je téměř nulová, herecké výkony neumětělské, produkce mizerná a scénář více než vratký, ale který film s podobnou tématikou z té doby není, že? Na můj vkus trochu přebobrováno, ale jinak téměř nezávadné :D. ()

• Jedná se o jeden z nejzakazovanějších filmů všech dob. Na krátkou dobu kvůli stížnostem feministického združení Women Against Pornography zakázán v USA, Německu nebo části Kanady. (merlinovic)
  • Když Sardu (Seamus O'Brien) z jedné z dívek jí, talíř na ní je plný. Když jí však Sardu (Seamus O'Brien) odkopne a talíř se převrhne, je prázdný. (StrYke)
  • Část zvukové stopy filmu byla použita ve skladbách "Hacksore" od kapely Gorerotted a "Pussy Mutilation" od skupiny Torsofuck. (merlinovic)