Megažralok versus crocosaurus

• Česko Megažralok vs. crocosaurus (více)
všechny plakáty

Poté, co se utkal Mega žralok s Obří chobotnicí a oba se potopili do hlubin, si všichni mysleli, že obě dvě monstra zahynula. Mega žralok však znovu na hladinu vyplul a znovu začal zabíjet a ničit. Do cesty se mu však připlete pradávný Crocosaurus, který má však jednu "výhodu" - je to totiž suchozemský tvor. A tito dva vyrovnaní soupeři proti sobě válčí a zanechávají za sebou hotovou spoušť. A je jen na lidech, aby rozhodli, který z dvojice vyhraje.... (StrYke)

hladass odpad!

Stejná sračka jako předchozí díl, Mega Shark vs. Giant Octopus... Co si budeme nalhávat, filmy od společnosti Asylum jsou vždycky kraviny, ale zamrzí, že jsou to už jen neskutečně nudné kraviny a ne zvráceně zábavné kousky, jako byla např. Megapiraňa, u které jsem se neskutečně bavil... Doufejme, že se pánové vzpamatují a natočí podobnou pecku... ()

raimi

- Agentka Hutchinsonová: "Ne! Ne! Ne! Musí přestat bombardovat žraloka, má v sobě jadernou ponorku!" :-) Tyhle fantastický dialogy, plus neuvěřitelně mrdlý triky, plus WTF scény (jako rádobycool akce na pláži ze závěru, plná zpomalovaček a kamerových nájezdů zkopčených z Bayovek, nebo žralokův útok na vojenskou loď), plus toporní herci, plus ten feeling béčkovosti a filmového šílenství... to všechno dohromady je kouzelná formule, která ze mě udělala fanouška pecek z Asylum. :-) ()

vesper001 odpad!

„Vodprejskni vod mý lodě ty jeden zmetku!“ huláká na megalodona hrdinný admirál plynnou pražštinou. Z prvního útoku krokyho se zachrání černoch. Z prvního útoku žrakyho se zachrání… kdo myslíte? :) No ano, milí čuníci, máme opět co dělat s vysoce kvalitní filmařinou. Neherci jsou vybráni s láskou a péčí, aby přesvědčivě ztvárnili postavy s charakterem na bodu mrazu a nechutného vzhledu, triky se jistě najdou i horší, ale v jiné realitě, a scénář… jaký scénář? Tenhle film jen tak něco nepřekoná, nasadil totiž laťku proklatě nízko. ()

andulasafarova

Efekty jsou tak hrozně blbé, že se prostě musím smát. Zápletka je vcelku bez závad, vymýšlí se i větší hovadiny. Nějaké kožené hlášky k tomu prostě patří. Akorát bych to neřadila do Horor/Akční, ale spíš Komedie/Pohádka. A na hercích je vidět, že to berou děsně vážně, což tomu ještě dodává šťávu. Já jsem spokojená. ()

MM_Ramone

V posledných rokoch vznikol nový druh nízkorozpočtových, béčkových horrorov. Osobne som si ich zaškatuľkoval ako "versus monster movie" alebo "vs.monsters". Ide o filmové súboje gigantických zmutovaných zvierat. Videl som duel "Megažralok vs. obria chobotnica", "Boa vs. pytón", "Megakrajta vs. Gatoroid", "Varan vs. Kobra" a teraz som zhliadol aj titul "Megažralok vs. Crocosaurus". Všeky tieto filmy majú hlúpy scénar, hrajú v nich príšerní herci a digitálne triky sú viac ako úbohé. A predsa si to raz za čas rád pozrem. Ani neviem prečo. * ()

• Mimo iné tvorcovia špeciálnych efektov zabudli pridať vlny v scénach, keď žralok vyskočí a dopadne do vody, a rovnako tak aj pri podvodných výbuchoch. A pokiaľ ide o výbuchy, samozrejme, nekonajú sa ani rázové vlny. (ČSFD)
  • V jednej scéne je žralok označený za druh Carcharodon megalodon. Megalodon však nemá rodové meno Carcharodon, ale Otodus, prípadne Carcharocles. (ČSFD)
  • V priebehu súbojov žraloka a krokodíla sa mnohé zábery opakujú a môžeme si pri nich všimnúť aj mnoho chýb v kontinuite. Napríklad v jednom zábere žralok odpláva od nehybného krokodíla, načo ho hneď po prestrihu drží krokodíl v zuboch za chvostovú plutvu. (ČSFD)