• Romantický

Anna Karenina (2012)

Nemohu se zbavit dojmu, že polovina filmu byla natočena v divadle... toto art umění mi do filmu vůbec nezapadlo stejně jako mi bylo proti srsti celkově nudné zpracování a herecký výkon Keiry. Dvě ** dávám jenom proto, že mě ohromil Jude Law, díky němuž jsem vydržela u filmu do konce. S kostýmy se tu někdo pěkně vyřádil, ale chvilkami to až přehnal..

Kulový blesk (1978)

Pět hvězd si tento film dozajista zaslouží. Zasmála jsem se od srdce napoprvé, napodruhé, napotřetí, napočtvrté,... Pěkný byt si vyčendžoval ten pan Abrhám!

Všemocný (2011)

Pro mě nejlepší film roku 2011. Skvěle natočený, skvělý příběh a hlavně k zamyšlení..

Hanna (2011)

Bezva akční podívaná :o)

Dvanáct rozhněvaných mužů (1957)

Tento film předčil má očekávání. Stal se jedním z nejlepších filmů, jaké jsem kdy viděla.

Paříži, miluji Tě (2006)

Opravdu se mi líbilo pouhých 6 povídek. Celkem mě zaujalo 9 povídek. Na to, že jich bylo natočených 18, a to velice dobrými režiséri, považuji film za nepovedený. U některých filmů si říkám, že bych se na něj podívala klidně ještě jednou, nebo hned několikrát. To se bohužel u Paris, je t'aime nikdy nestane.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Musím opět konstatovat, že v pravé chvíli by se mělo přestat. Za první 2 série 5*, za zbytek 3*.

Avatar (2009)

Příběh je průměrný a napodruhé už je film docela nudný, protože přeci jenom tři hodiny jsou až moc. A to zvláště ve chvíli, kdy je to vyprávění a děj nemá spád. Cameron pojal film opět velkolepě, od marketingu, přes padající strom (odkaz na Titanic) až po 3D technologii. Ukázal nám sice překrásnou Pandoru, ale také typické americké akční scény, které s českým dabingem mnohdy zněly až komicky. Kdybych nebyla okouzlena zážitkem z 3D, musela bych ohodnotit jenom třemi *.

Rumba (2008)

Film má zajisté svoje kouzlo. Jen nevím, jestli to byla komedie nebo tragédie :o)