• Romantický

Doktorka Fosterová (2015) (seriál)

První série je prostě skvělá, strhující, napínavá a naplňující potřebu vidět okamžitě další díl. Sympatických 5 epizod postupně odkrývá děj a otáčí pohled na dokonalý život místní praktické doktorky o 180 stupňů. Druhá série už prostě jen hledala novou linii života, která měla hodně předvídatelný až vykonstruovaný konec.

Doktor Martin (2015) (seriál)

Ta sestrička je boží :-D

Sedmilhářky (2017) (seriál)

Kniha bude doufam lepsi, nez serial, ktery mohl byt natocen jako celovecerni film a celkove by to vsemu spise prospelo. Nejak mi nesedlo celkove prostredi a navic nechapu, jak se mohlo tolik zvlastnich existenci zjevit v jednom mestecku na pobrezi oceanu. Ovsem vykony hlavnich postav byly na jednicku, s tim souhlasim.

Švadlena (2015)

Skvělé, bizarní, černá komedie přesně podle mého gusta. Já se bavila, nejen hereckými výkony, ale hlavně postavami a situacemi. Hudba dobrá, režie dobrá. Tento film u mě nezapadne, ale podívám se něj určitě znova. V tomto snímku je všechno.

Pozemšťan (2007)

Uz dlouho jsem nevidela film, ktery by me tak vtahl do deje. Super zazitek a to byl film natoceny na jednom miste vicemene v jedne mistnosti :) jednoduche, ale o to vice zajimave..

Padesát odstínů šedi (2015)

A teď tu o Popelce prosím.. Předpokládám, že kniha bude asi tak 100 x víc zajímavější, strhující a napínavá.

Probudím se včera (2012)

Jako jo, já se bavila, ale jen v minulosti. V přítomnosti to bylo docela otřesný. Naštěstí minulost trvala déle než přítomnost.

Mildred Pierceová (2011) (seriál)

Třicátá léta minulého století v Americe patří mezi moje oblíbená "filmová léta". Výborně natočená minisérie s se skvěle zahranou nejen hlavní rolí mě moc potěšila. Vytkla bych jenom několik zbytečně dlouhých scén, ale to je jen můj osobní dojem. Ponaučení z této minisérie budiž pro mne.."s výchovou není radno si zahrávat a pár facek frackovi neuškodí" :o)

Císařovna Sissi (2009) (TV film)

Opět pohled na císařovnu pouze z jedné medializované strany. Přišlo mi, že film byl natočený jako přes kopírák Marischkových scénářů, ovšem s lepšími kostýmy a kulisami (což je ale následek padesátiletého rozdílu filmové tvorby).