• Romantický

Lazebník sibiřský (1998)

Opravdu stojí za to tento film vidět. Budete se smát, i když nechcete. Budete brečet, i když nechcete.

Hrdinové (2006) (seriál)

Postupem času musím hodnocení snížit na 3*. První série super, druhá taky super, ale děj se začíná zamotávat tak, že už ho nikdo nerozmotá. Ve třetí sérii se už ztrácím, a čtvrtá mi už přijde hloupě natahovaná. Navíc se mi nelíbí fakt neustálého znovuobjevení Sylera na scéně jenom proto, že to diváky vždycky nadchne. Dalším faktem, který mě znepokojuje je to, že se na můj vkus až moc cestuje do minulosti, čímž se vždycky změní budoucnost. A když už je ta budoucnost (potažmo přítomnost) změněna dvacetkrát, tak už se v tom ani scénárista nemůže vyznat. Nakonec ale musím konstatovat, že kdyby byly natočeny jenom první dvě série, bylo by to lepší, neváhala bych udělit 5*. Seriál má skvělý námět, který je dobře zpracován, ale všeho moc škodí, hlavně když dochází nápady.

Vanilkové nebe (2001)

Takhle špatný film jsem už dlouho neviděla.

Dharma & Greg (1997) (seriál)

Český dabing sebral tomuto seriálu tu pravou podstatu. Je to seriál o lidech, takže nepovedený český dabing je vůbec, ale vůbec nemůže vystihnout. Slovenský dabing je pěkný, ale bezkonkurenčně nejlepší je originál. Seriál nemá téměř žádný děj a neztotožňuje se tedy se současnými dějem nabitými seriály (Heroes, Prison Break..) Dávám pět hvězdiček kvůli šesti hlavním hrdinům, všichni jsou prostě jedineční a vždy mě rozesmáli. Má to své kouzlo, rozhodně to není tuctový seriál, který se líbí 90% populace, ale o to víc je mi sympatický.