Zeměmoří (2004) (TV film)

Na TV film excelentní

20 let poté (2008) odpad!

Těžko jsem u toho vydržel 15 minút

Černej Dynamit (2009)

Máme tu zase jedno z koukatelnějších béček, které je nabité hláškami typu „Když si zahrávají s tebou, pak si zahrávají se mnou“ . Černošská parodie o největším drsňákovi na světe, před kterým se ženy plazí a grázlové utíkají a pokud si nepotrpíte na ne zrovna dechberoucí dej a baví vás koukat na černou imitaci Ramba, který kam vkročí tam to litá je to film přesně pro vás.Lehce přes 50 %

Twilight sága: Nový měsíc (2009)

O poznaní lepší než jednička(souboje, pár vlků), ale pořád je to pro mě jenom jakási svlíkaná pro holky, které se přišli podívat na pár steroidmi nacpaných polonahých hošíku, děj roztahaný, třičtvrtě filmu jsem se nevýslovně nudil, nelogicky chovající se postavy tomu taky moc na „kráse“ nepřidali.S bídou 30%

Invictus: Neporažený (2009)

I když hodně lidi se mnou nebude souhlasit, tenhle film ve mně zanechal dojem i když ne zrovna takový jako jsem u Eastwooda zvyklý.Nicméně, když se opomenu téma, která pro mě nebyla na první pohled vůbec zajímavá je to další filmový skvost, který dokáže vyčarovat jenom Eastwood a ve spolupráci s Freemanem je to dílo, které rozhodně stojí za zhlédnutí.Navíc dobrá hudba,skvělé herecké výkony a celý film napjatá atmosféra, nevím co víc si můžu přát 85%