Školní sraz (2015)

Hodně rozpačitý film, který se tváří spíš jako drama, než komedie, ale bohužel ani to mu moc nejde

Herkules: Zrození legendy (2014)

A máme tu další úspěšný pokračovaní Twilight, kříženého s Thórem s efektama Klanu létajícich dýk. Velké zklamání

Nezapomenutelné prázdniny (2013)

Tak jako z Duncana, tak i z tohoto snímku se vyklubal pohodový film, který si určitě zaslouží Vaši pozornost.

Já, padouch 2 (2013)

Oproti prvnímu dílu trochu sklamání, ale na zabití nedělního odpoledne dobrý

Šmejdi (2013)

Dukument, který vás přinutí zatnout ruce v pěst. Na druhou stranu lidi jsou svéprávny, takže je jenom na nich aby se rozhodli, jestli na tyto akce jezdit, nebo ne, jak se říka:"Kdo chce kam, pomožme mu tam". Nekteřích vám je líto a na některých se zasmějete.

Tupíři (2010) odpad!

Zbožnuju paródie, ale tohle je totálni p*čovina

Stážisti (2013)

Dvě hodiny trvajíci reklama na společnost google, bez trochy šarmu nebo vtipu s dvouma stárnucimi hvězdami. Místama jsem nevědel, jestli se koukám na film, nebo náborové video

Babovřesky (2013)

Takový slabší odvar z kameňáka Slunce,sena atd., ale nebyla to až taková hrůza, jak tady všchni píšou.Takový úsměvný film(nedovolím si napsat komedie, jelikož jsem se celý film nezasmál) na nedělní odpoledne. Chápu, že z globálniho aspektu se jedná o slátaninu, rádoby pohádku, ale pokud jste na to nemuseli do kina a líbil se vám kameňák tak proč ne:) ...

Mládeži nepřístupno (2013)

Vrchovatá porce vymazleně vulgárniho humoru jakoby speciálne pro mně :)