Pupendo (2003)

Čím méně vnímám tento film jako komedii, tím je leší. Pupendo je skvělý dramatický příběh dvou rodin v jedné tak trochu hloupé době. Při sledování Kurasowových 7 samurajů, také jsem se několikrát zasmál, ale komedie to určitě není.

Tom a Jerry (1940) (seriál) odpad!

Ale stejně je kocour Tom strašnej chudák. Jerryho nemám rád, protože je...! Z původních pěti na odpad! Právě proto, že je Tom takovej chudák a hajz Jerry takovej bastard! :)

Pán prstenů: Společenstvo Prstenu (2001)

Dobře: 0,75 hvězdičky. Podlehl jsem tlaku ze strany kolegy Civala - asi se jedná oskutečně skvělý fantasy film, ale já fantasy opravdu nemám rád. A byla to nuda.

Žert (1968)

Společně se Spalovačem mrvol a Všemi dobrými rodáky je Žert mým nejoblíbenějším československým filmem (v této trojici není vítězů ani poražených - všechny jsou dokonalé).

Želary (2003)

Pro mě osobně překvapivě skvělý film. Čekal jsem nudu, patos a dostalo se mi poměrně svižného díla, který ani chvíli nenudil.

Stalker (1979)

Dílo, na kterém nám náš profesot filosofie na gym. demonstroval PlatonovuÚstavu (zejm. podobenství o jeskyni).

Moderní doba (1936)

Sice jsem Moderní dobu viděl již hodně dávno, dodnes nezapomenu na Charlieho u pásu. Klasika, která má však i dnes hodně co říct.

Harry Potter a Kámen mudrců (2001)

Asi jsem infantil, ale já se bavil poměrně slušně. Rozhodně víc, než u ultranudného LOTRa.

Blikající světla (2000)

Naprosto neuvěřitelná a dokonalá směsice absurdního humoru, gangsterského filmu a děsivých traumat dospívání.